Kuuevärviline tindisüsteem
Tänu uuele hallile tindile prindivad Epson Claria ET Premiumi tindid kvaliteetseid ja kauakestvaid kuni A3+ suuruses fotosid ning väljapaistvaid mustvalgeid fotosid. Must pigmenttint sobib ideaalselt tavapaberile terava teksti printimiseks.

Säästke aega ja raha
See ökonoomne printer võimaldab ühe tindipudelite komplektiga printida kuni 2300 kvaliteetset fotot. Pudeleid ja mahuteid on lihtne kasutada, mis tähendab, et täitmisel ei pea nägema vaeva ja puudub oht segaduse tekitamiseks.

Moodne paindlikkus
Täielik Wi-Fi, Wi-Fi Directi ja Etherneti ühenduvus võimaldab printeri hõlpsalt olemasolevasse koduseadistusse lisada. 10,9 cm värvilise puuteekraaniga saab printida ka SD-kaartidelt ja USB-mälupulkadelt.

Kunstiliste materjalide ühilduvus
L8180-l on foto- ja A4-suuruses esisahtlid. Printida saab ka otse sobivatele CD-dele/DVD-dele. Tagumisse sahtlisse saab panna ka erimaterjale, näiteks käsitööpabereid ja kaarte. A3+ sirge paberisöötur võimaldab printida kuni 1,3 mm paksustele ja 2 m pikkustele materjalidele!

Rakendus Epson Smart Panel
See kasutajasõbralik rakendus võimaldab teil printerit täielikult nutiseadmest juhtida. Printige fotosid, kopeerige dokumente, seadistage printerit ja tehke tõrkeotsing. Laske oma loovusel lennata paljude kunstiliste mallidega.

Heat-Free tehnoloogia
Micro Piezo Heat-Free tehnoloogiaga on printimine kiire ja ühtlane. Energiatarbimine on oluliselt väiksem, mis säästab aega ja raha.

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: C11CJ21402
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
699.99 €
583.33 €
Lisa lemmikuks