Mängi. Voogedasta. Loo.
Strix G seeria on loodud nii mängijatele kui ka mänguarendajatele. Strix G17 suudab jooksutada kõiki viimaseid mängumootorid, võimaldades Sul oma loovust avada ja proovida võita järgmist suurepärast mängu. Oled Sa graafiline disainer, striimer, videotöötleja, animaator või mänguarendaja, Strix G17-l on kogu vajalik võimsus, et saaksid viia oma loomingu uuele tasemele.

ROG nutikas jahutussüsteem
Tippklassi mängukomponentide töötamisel tekib kuumus, mis võib mõjutada jõudlust ja mürataset. Strix G17 kasutab ROG Intelligent Cooling™ tehnoloogiat, et hoida termilised näitajad kontrolli all. Conductonaut Extreme vedelmetall protsessoril alustab protsessi, vähendades temperatuuri kuni 15° kraadi võrra võrreldes tavaliste termiliste pastadega. Neli väljalasketoru tagavad, et sülearvuti saab üleliigsest kuumusest võimalikult efektiivselt vabaneda. Tarkvaraprofiilid kohandavad kogemust, vaikse režiimiga hoides müra kergemate ülesannete puhul madalal ning jõudlusrežiimis sülearvuti graafikavõimsuse piire ja ventilaatori kiirust suurendades. Strix G17 on üllatavalt vaikne igas olukorras: vaid 35 db vaikses režiimis, 40 db jõudlusrežiimis ja 51 db turbo režiimis. Ükskõik, mida teete, saate valida ideaalse tasakaalu võimsuse ja akustika vahel.

Silmapaistev ekraan
Vastase alistamiseks peab teda kõigepealt märkama. Sülearvutil on 17.3-tolline WQHD (2560 x 1440) ekraan koos 240 Hz värskendussageduse. Sülearvutil on 16:9 kuvasuhtega ekraan, millel on 100% DCI-P3, NVIDIA G-SYNC, Dolby Vision HDR tehnoloogia ja 3 ms reageerimisaeg.

Rünnakule!
Võidu ja kaotuse vahe võib olla vaid ühe klaviatuurivajutuse küsimus, seega on Strix G17 varustatud täissuuruses klaviatuuriga, mis on mõeldud võidu kindlustamiseks. Overstroke tehnoloogia tagab suurepärase töö ja mängimise, vähendades klaviatuuri aktiveerimise jõudu ja parandades reageerimisvõimet. Mängijate jaoks mõeldud klaviatuuril on vahedega funktsiooniklahvid intuitiivseks nuppude tuvastamiseks ning spetsiaalsed kiirklahvid kiireks juurdepääsuks olulistele käskudele. Suured nooleklahvid võimaldavad lahingus täpsemat juhtimist. Suurem puuteplaat tähendab lihtsamat jälgimist kõigis rakendustes ning iga nupu RGB taustvalgustus võimaldab valida miljonitest värvidest lõputuid kohandamisvõimalusi. 

Aura Sync Light Bar valgustus
ASUS Aura Sync Light Bar on valgustusriba, mis võimaldab kasutajatel kohandada oma seadme valgustust vastavalt eelistustele. See pakub erinevaid värvivõimalusi ja valgusefekte, et luua isikupärane ja dünaamiline atmosfäär.

Stuudiokvaliteediga heli
Kaks Dolby Atmos toega kõlarit loovad autentse helikogemuse. Hi-Res heli tagab, et kuulete oma muusikat samas kvaliteedis, nagu see salvestati. Kahe suunaline AI-mürasummutus töötleb nii sissetulevat kui ka väljaminevat heli, et filtreerida välja igasugused taustamürad ning tagada, et Sinu kõned, vestlused ja voogedastused oleksid ilma segajateta.

Kogu päeva kestev aku
Strix G17 on valmis pikaajaliseks kasutamiseks. Tänu 90 Wh akule saab sülearvuti ilma seinakontaktita hõlpsasti veebis surfata tunde enne, kui vajab uuesti laadimist. Kui kasutada kaasasolevat 280 W toiteadapterit, saab G17 laetud nullist 50%-ni vaid 30 minutiga. 

Püsi ühenduses
Kaasaegsetes mitmikmängudes on stabiilne internetiühendus hädavajalik. Strix G17 on valmis võitlusesse astuma eraldiseisva RJ45-pordi ja uusima Wi-Fi 6E standardiga. Wi-Fi 6E toetatud võrkudes saate nautida uusimat traadita riba, vaba segadusest ja häiretest koduse teiste traadita seadmete poolt, tagades, et Sa ei jää kunagi maha.

Laos (EE): 3
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: G713PV-LL030W
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
2 149.00 €
1 761.48 €
Lisa lemmikuks