ROG Nebula HDR ekraan ja QHD+ resolutsioon
ASUS ROG Strix SCAR 16 uhkeldab ROG Nebula HDR ekraaniga, mis pakub suurepäraseid värve, kontrasti ja detaile. QHD+ resolutsioon (2560 x 1600) koos 16:10 kuvasuhtega tagab terava ja selge pildi, mis tõstab Sinu mängukogemuse uuele tasemele. Sülearvuti ekraanil on 1100 nitine heledus ja 100% DCI-P3 koos Pantone Validation. 

ROG nutikas jahutussüsteem
Selliste võimsate komponentide mahutamiseks disainiti Strix SCAR 16 korpus ja emaplaat täielikult ümber, et teha ruumi uuele jahutusüsteemile. Jahutussüsteem on nüüd loodud kolmest erinevast osast, mis ümbritsevad emaplaati tihedalt pakitud uimedega, pakkudes kokku 174,183 mm² pinda, mida on 62,59% rohkem kui 2022. aasta Strix SCAR 15-l. See disain maksimeerib kuumõhu vaba väljapääsu teekonna masinast ja suurendab märgatavalt üleüldist õhuvoolu.

Rünnakule!
Võidu ja kaotuse vahe võib olla vaid ühe klaviatuurivajutuse küsimus, seega on Strix SCAR 16 varustatud kvaliteetse klaviatuuriga, mis on mõeldud võidu kindlustamiseks. Overstroke tehnoloogia tagab suurepärase töö ja mängimise, vähendades klaviatuuri aktiveerimise jõudu ja parandades reageerimisvõimet. Mängijate jaoks mõeldud klaviatuuril on vahedega funktsiooniklahvid intuitiivseks nuppude tuvastamiseks ning spetsiaalsed kiirklahvid kiireks juurdepääsuks olulistele käskudele. Suured nooleklahvid võimaldavad lahingus täpsemat juhtimist. Suurem puuteplaat tähendab lihtsamat jälgimist kõigis rakendustes ning iga nupu RGB taustvalgustus võimaldab valida miljonitest värvidest lõputuid kohandamisvõimalusi. Saate luua ka mängupõhiseid paigutusi Armor Crate abil, muutes igat mängu unikaalseks.

Dolby Atmos helitehnoloogia
Neli Dolby Atmos toega kõlarit loovad autentse helikogemuse. Hi-Res heli tagab, et kuulete oma muusikat samas kvaliteedis, nagu see salvestati. Kahe suunaline AI-mürasummutus töötleb nii sissetulevat kui ka väljaminevat heli, et filtreerida välja igasugused taustamürad ning tagada, et Sinu kõned, vestlused ja voogedastused oleksid ilma segajateta.

Kogu päeva kestev aku
Strix SCAR 16 on valmis pikaajaliseks kasutamiseks. Tänu 90 Wh akule saab sülearvuti ilma seinakontaktita hõlpsasti veebis surfata tunde enne, kui vajab uuesti laadimist. Kui kasutada kaasasolevat 330 W toiteadapterit, saab SCAR 16 laetud nullist 50%-ni vaid 30 minutiga. Alternatiivselt on võimalik ka USB-C laadimine (kuni 100 W võimsusega).

Püsi ühenduses
Kaasaegsetes mitmikmängudes on stabiilne internetiühendus hädavajalik. Strix SCAR 16 on valmis võitlusesse astuma eraldiseisva RJ45-pordi ja uusima Wi-Fi 6E standardiga. Wi-Fi 6E toetatud võrkudes saate nautida uusimat traadita riba, vaba segadusest ja häiretest koduse teiste traadita seadmete poolt, tagades, et Sa ei jää kunagi maha. Sülearvutil on ka uus Bluetooth 5.2 tehnoloogia!

ASUS Aura Sync RGB valgustus
ASUS ROG Strix SCAR 16 on varustatud ASUS Aura Sync RGB valgustusega, mis võimaldab Sul kohandada sülearvuti välimust vastavalt oma maitsele ja stiilile. Valgustus on seadistatav erinevate värvide ja efektidega, et luua isikupärane ja muljetavaldav visuaalne atmosfäär.

Laos (EE): 4
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: G634JZ-NM002W
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
3 399.00 €
2 832.50 €
Lisa lemmikuks