13.3'' OLED ekraan, paremad värvid
Sülearvuti loomisel on eesmärgiks võetud raudvara ja tarkvara omavaheline ühildumine, mis suudaks pakkuda parimat võimalikku pildikvaliteeti. ASUS Vivobook 13 Slate OLED ekraani omab 100% DCI-P3 värvigammat ning 16:9 kuvasuhet. See on sülearvuti, mille värvid on rikkalikud, mustad on sügavad ja pilt näeb ekraanilt äärmiselt elutruu. Uhkeid omadusi võibki lugema jääda - HDR True Black 500, Corning® Gorilla® Glass, 83% ekraani-raami kuvasuhe, 0,2 ms reaktsiooniaeg, Dolby Vision ja nii edasi.

Mõtle ja kirjuta üles
Vivobook 13 Slate OLED on loodud mugavaks puutetundlikuks kasutamiseks ning tuvastab täpselt Sinu näppude õrnemaidki puudutusi. Sülearvuti toetab ka digitaalse ASUS Pen 2.0 pliiatsi kasutamisvõimalust, et saaksid oma loovust veelgi paremini väljendada. Kirjuta üles oma mõtted, lisa märkmeid erinevatele dokumentidele, joonista oma ideid, tähista pilte - ülitäpne Asus Pen 2.0 on loomuliku tunnetusega täiuslik töövahend. Pliiatsiga on kaasas 4 erinevat otsikut (2H, H, HB ja B).

Premium kvaliteedi heli
Vivobook 13 Slate OLED tipptasemel heli saavutamiseks on sülearvutil nelja kõlariga helissüsteem, mis toetab Dolby Atmos tehnoloogiat. Tulemuseks on vapustavalt vali heli, mis on samal ajal kristallselge. 

Tahvelarvuti, klõps, sülearvuti
Vivobook 13 Slate OLED tuleb koos 19,05 mm täismõõdus klaviatuuriga, millega saad tahvelarvuti muuta ühe klõpsuga sülearvutiks. Kinnita klaviatuur seadme külge ning naudi trükkimist päris klaviatuuril, millel on ka suur trackpad puuteplaat. 

Kaamera. Ei, kaks kaamerat.
Üks kaamera on tavaline. Kaks kaamerat on Vivobook 13 Slate OLED. Kasuta esimest 5 MP kaamerat või tagumist 13 MP kaamerat vastavalt vajadusele. Videokõned, videote tegemine ja selfied ei ole kunagi enam samasugused. Võid lausa unustada, et tegemist on sülearvutiga. 

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: T3300KA-LQ029W
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
499.99 €
499.99 €
449.99 €
374.99 €
Lisa lemmikuks