15,6-tolline 2.8K OLED 120 Hz ekraan
Sülearvuti 15,6-tolline 2.8K OLED-ekraan pakub suurepärast pildikvaliteeti, kombineerides 16:9 kuvasuhte, HDR, 2880 x 1620 resolutsiooni, 120 Hz värskendussageduse ning kolmest küljest NanoEdge disaini. Tulemuseks on midagi tõeliselt erilist! Ekraanil on muljetavaldav 86,7% ekraani ja korpuse suhe, kiire 0,2 ms reaktsiooniaeg, 100% DCI-P3 värvigamma, kohandatav värvide ulatus ning PANTONE® valideerimine. Tänu keskmisele Delta-E väärtusele alla 2 ja tipphetkel kuni 600 nitti heledusele saad Sa nautida erakordselt tõetruud ja eredat pilti.

Ühe klõpsuga režiimide vahetamine
13. põlvkonna Intel® Core™ H-seeria protsessorite maksimaalseks kasutamiseks on ASUS loonud dünaamilise jõudlusrežiimi, mis aitab saavutada parimat jõudlust. Dünaamiline jõudlusrežiim võimaldab Sul soovi korral jõudlusrežiime vahetada. Vajuta lihtsalt klahvikombinatsiooni FN+F, et vabastada 40 W tööd tegevat protsessorivõimsust, mis kiirendab kõike alates kergest mängimisest kuni igapäevaste ülesanneteni. Kui oled liikvel ja vajate parimat akukestvust, lülita lihtsalt tagasi standardrežiimi. 

Jahedam, vaiksem ja kiirem
Selleks, et VivoBook 15 OLED püsiks igas olukorras jahedana, kasutab see IceBlade ventilaatorit ja kahte õhuava, et soojuse ülekannet efektiivselt kiirendada. See tagab sujuva ja stabiilse jõudluse ilma protsessori piiranguteta.

Uus vaatenurk sülearvuti helile
ASUS on teinud koostööd helispetsialistidega ettevõttest Dirac, mis pakub professionaalseid helilahendusi. Koostöö tulemusena on loodud helisüsteem, mis pakub palju kaasahaaravamat, selgemat ja tasakaalustatumat helielamust. Sa kuuled laiemat ja sügavamat helimaastikku, kui oskasid ette kujutadagi, avades sülearvuti täieliku helipotentsiaali. ASUS Audio Booster kasutab ainulaadseid helialgoritme helitugevuse suurendamiseks kuni 1,5 korda, viies Sinu helikogemuse järgmisele tasemele.

ASUS ErgoSense klaviatuur, mugav trükkimiskogemus
Sinu mugavus on ASUS-e jaoks kõige olulisem. Seetõttu on ASUS ErgoSense klaviatuuril uskumatult rahuldav tunne, optimaalne nuppude põrkumine ja liikumine, mis on täpselt viimistletud. ErgoSense klaviatuuri kogemine võimaldab Sul oma töös hõlpsasti edasi liikuda.

Füüsiline veebikaamera privaatsuskate
VivoBook 15 OLED võtab Sinu privaatsust ja turvalisust tõsiselt. Veebikaameral on integreeritud privaatsuskate, mis libiseb kaamera ette ja pakub kohest privaatsust, kaitstes Sind uudishimulike pilkude eest.

Reaalajas veebikaamera pildi optimeerimine
ASUS 3D müravähendustehnoloogia (3DNR) ja MyASUS-i uued veebikaamera efektid viivad Sinu videokõnede kogemuse uuele tasemele. 3DNR parandab oluliselt veebikaamera pildi selgust, kasutades ainulaadset algoritmi, mis teravdab pilte ja teostab reaalajas mürasummutust, tagades videokõnede ajal kõikide piltide selguse.

Järgmise põlvkonna AI mürasummutustehnoloogia
Pakkumaks suurepäraseid kaugtöö- ja videokonverentsikogemusi, kasutab ASUS AI mürasummutustehnoloogiat, mis kasutab masinõpet, et eraldada soovimatut müra inimkõnest. See tehnoloogia aitab filtreerida välja ümbritsevat müra, tagades parima kvaliteediga grupivideokõned. MyASUS rakenduse ASUS AI mürasummutava mikrofoni funktsioon suudab filtreerida välja ümbritseva müra, nii et kuuled selgelt, mida teised räägivad.

Iga detail on täiuslik
VivoBook 15 OLED hoiab Sind täielikult ühenduses oma mitmekülgsete I/O-portidega. Olemas on USB-C 3.2 Gen 1 (tuntud ka kui USB 3.1) port koos vooluedastusega, kaks USB-A 3.2 Gen 1 porti, USB 2.0 port, HDMI väljund ja heliühenduse pesa - nii on lihtne ühendada kõik Sinu olemasolevad seadmed, ekraanid ja projektorid. 

Lae kiiresti
VivoBook 15 OLED toetab kiirlaadimist, mis võimaldab Sul laadida madala akutaseme kuni 60% vaid 49 minutiga. Nii saate taas tegutsema asuda kiiremini kui kunagi varem!

Laos (EE): 5+
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: 388451
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva
914.18 €
761.82 €
Lisa lemmikuks