2.8K OLED ekraan, paremad värvid
Sülearvuti loomisel on eesmärgiks võetud raudvara ja tarkvara omavaheline ühildumine, mis suudaks pakkuda parimat võimalikku pildikvaliteeti. ASUS Vivobook 14X OLED ekraani omab 100% DCI-P3 värvigammat ning 16:10 kuvasuhet. See on sülearvuti, mille värvid on rikkalikud, mustad on sügavad ja pilt näeb ekraanilt äärmiselt elutruu. Sülearvutil on fantastiline 2.8K OLED ekraan.

Maksimaalne potentsiaal
Vivobook 14X OLED funktsionaalsus ja praktilisus aitab Sul muretult veeta terve pika päeva oma sülearvutiga. Sellel on taustavalgusega ergonoomiline klaviatuur, puuteplaati integreeritud kiire ja turvaline sõrmejäljelugeja. 

ErgoLift liigend - disainitud Sulle mõeldes
Kõikide Vivobook arvutite puhul on meie peamiseks prioriteediks Sinu mugavus. Vivobook 14X OLED läheb aga veelgi kaugemale oma eksklusiivse ErgoLift liigendiga - see on inseneriteaduse meistriteos, mis on disanitud kallutamaks klaviatuur Sulle mugavamale asendisse. Kuid see ei ole veel kõik: hoolikalt kalkuleeritud kallak parandab ka jahutus- ja helifunktsiooni. ErgoLift liigendit saad kallutada 180°.

Ühenduvus - kõik ühendused, mida Sa vajad
Kui töötad liikvel olles, on oluline, et Sul oleks võimalus ühenduda ükskõik millega ja kõigega. Vivobook 14X OLED on kaks revolutsioonilist USB-C™ koos Thunderbolt 4 pesa kõikide ühenduste jaoks ning ülikiire USB-A 3.2. Samuti leiad HDMI 2.1 TMDS pordi ja microSD kaardilugeja, mis muudab praeguste ja tulevaste lisaseadmetega ühendamise lihtsaks. Kirsiks tordil on uus ja kiire WiFi 6.

Laos (EE): 5+
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: 345442
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva
1 157.27 €
1 157.27 €
985.12 €
820.93 €
Lisa lemmikuks