Võimas jõudlus
Lenovo IdeaPad Pro 5 Gen 8 sülearvuti kasutab AMD Ryzen™ 7000 seeria protsessoreid ja NVIDIA® GeForce RTX™ 40-seeria graafikat, mis tagavad võimsa jõudluse. Sülearvuti Lenovo AI Engine tehnoloogia reguleerib automaatselt protsessori jõudlust, termilisi omadusi, helisust ja aku eluiga, tagades optimaalse efektiivsuse igas olukorras.

Imeline visuaalne kogemus
16-tolline 2.5K (2560x1600) IPS ekraan pakub suurepärast visuaalide kvaliteeti. 350 nits heledus ja 100% sRGB värvigamma tagavad erakordselt elavad värvid. Ekraani 120Hz värskendussagedus võimaldab sujuvat liikumist, samas TÜV Low Blue Light ja Eyesafe® tehnoloogiad hoolitsevad silmade kaitse ja mugavuse eest.

Nauditav heli
Selle sülearvuti kõlarid pakuvad muljetavaldavat helielamust. Stereo kõlarite süsteem, mille võimsus on 2W x 2, tagab selge ja täpse heli. Kõlareid on täiustatud Dolby® Atmos® tehnoloogiaga, mis loob ruumilise heli, tekitades tunde, nagu oleksid sündmused sinu ümber. See muudab filmide, mängude ja muusika kuulamise tõeliselt kaasahaaravaks ning rikastab su helielamust.

Ühenduvus ja turvalisus
IdeaPad Pro 5 Gen 8 sülearvutil on sisseehitatud FHD 1080p IR-kaamera, mis võimaldab selgeid videokõnesid ja privaatsuse kaitset tänu Privacy Shutter funktsioonile. Lisaks on sellel ka ToF-sensor (Time-of-Flight), mis võimaldab täpset sügavuse mõõtmist ja täiustab näotuvastuse funktsioone. Naudi suurepärast kasutuskogemust, olles kiiresti sisse logitud ja nautides suurepäraseid videokõnesid igal pool.

Kõik vajaminevad liidesed
IdeaPad Slim 5 Gen 8 sülearvutil on Wi-Fi® 6E (11ax 2x2) ja Bluetooth 5.1, mis võimaldavad kiiret traadita ühendust. Lisaks on mitmed standardliidesed, sealhulgas üks USB 3.2 Gen 1 port, üks alati sisse lülitatav USB 3.2 Gen 1 port, üks USB-C® 3.2 Gen 2 port (toetab andmeedastust, Power Delivery 3.0 ja DisplayPort™ 1.4a), üks USB4® 40Gbps port (toetab andmeedastust, Power Delivery 3.0 ja DisplayPort™ 1.4a), HDMI® 2.1 port (kuni 4K/60Hz), neli-ühes mälukaardi lugeja ning kõrvaklappide/mikrofoni kombopesa (3.5mm).

Vastupidav ja usaldusväärne
IdeaPad Pro 5 Gen 8 on ehitatud vastupidavaks, et taluda igapäevast karmi kasutust. Selle vastupidav korpus on läbinud ranged militaarstandardi testid, mis tähendab, et see on valmis vastu pidama igapäevasele kulumisele ja karmidele tingimustele.

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: 83AR001YDU
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
1 399.00 €
1 146.72 €
Lisa lemmikuks