Meelerahu IT osakonnale
ThinkPad T14 Gen 3 komponendid ja funktsionaalsus loodud kvaliteetse ning kiire jõudluse tarbeks, et ei peaks muretsema arvuti aeglustumise üle. IT hooldus on lihtne, sest tegemist on väga töökindla ja turvalise arvutiga. Selle kinnitamiseks on ThinkPad T14 Gen 3 läbinud mitmeid teste, kus arvuti on pandud proovile erinevate põrutuste, kukkumiste ja teiste ekstreemsete olukordadega.

Ära unusta naeratada!
Videokonverentside jaoks pakub T14 Gen 3 võrratut kogemust - sellel on kvaliteetne mikrofon, FHD 1080p veebikaamera koos IR sensoriga, 14-tolline IPS WUXGA ekraan ja Dolby® Audio™ stereokõlarid. Rikkalik heli ja selged visuaalid tekitavad kogemuse, nagu oleksid videokonverentsil teistega samas ruumis.

Unusta andmevargused
Lenovo teab, kui olulised Sinu andmed on. T14 Gen 3 sees on Trusted Platform Module 2.0 kiip, mis töötab koostöös Windows Bitlockeriga. Koos krüpteerivad nad kõik Su andmed ja isegi paroolid.

Salasõna? See on Sinu sõrme otsas
Sisseehitatud sõrmejäljelugejaga saad arvuti lahti lukustada kõigest ühe puudutusega. See on mugavam kui salasõna kirjutamine ning samal ajal turvalisem.

Privaatsus? Ära muretse, see on lahendatud!
Elame ajal, kus privaatsust on üha vähem ning seetõttu ongi Lenovo välja töötanud Privacy Shutter süsteemi, mis võimaldab Sul oma käega füüsiliselt sülearvuti veebikaamerale katte ette tõmmata. Enam pole vaja kleeplinti, et tunda end tõeliselt turvaliselt. 

Laos (EE): 2
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: 363458
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva
1 820.57 €
1 517.14 €
Lisa lemmikuks