Jõudlus
Jõud kõikjal kaasas.
MacBook Pro viib sülearvutite jõudluse ja mobiilsuse uuele tasemele. Ükskõik kuhu su ideed sind lennutavad, sa jõuad sinna kiiremini kui eales varem, tänu kompaktse korpusega ja 1,36 kg kaaluva sülearvuti võimsatele protsessoritele ja mälule, täiustatud graafikale, välkkiirele salvestusruumile ja muudele võimalustele.

Protsessor ja mälu
Võimsus on asja tuum.
Kuni 10. põlvkonna neljatuumalise Intel Core i7 protsessoriga 13-tolline MacBook Pro on valmis täitma ka kõige raskemaid ülesandeid. Ükskõik kas sul on käsil koodi kompileerimine, muusika produtseerimine või video kodeerimine – kõik profitasemel protsessorijõudlust nõudvad tööd saavad tehtud. Esmakordselt saab 13-tollisele MacBook Prole konfigureerida 32 GB mälu, mis võimaldab gigapiksliste fotode töötlusel rakenduses Photoshop 50 protsenti kiiremat jõudlust, suuremat mahtu virtuaalinstrumentide laadimisel ja suurepärast sujuvust mitme virtuaalarvuti käitamisel.

Graafika
Silmiavav graafika.
Uue võimsa Iris Plus graafikaga 10. põlvkonna Inteli protsessoril on eelmise põlvkonnaga võrreldes 80 protsenti kiirem graafikajõudlus. See tähendab vaevatut videotöötlust, kiiremat ruumilist renderdamist ja sujuvamat mängimist.

SSD salvestusruum
Kõik saab kiiremini tehtud.
13-tolline MacBook Pro on varustatud ülikiire pooljuhtkettaga, mille jadalugemiskiirus on kuni 3,0 GB/s.10 Sellel on standardkonfiguratsioonis eelmiste põlvkondadega võrreldes kaks korda rohkem ruumi (256 GB, 512 GB või 1 TB) ja kuni 4 TB mälumaht. Võta kõik oma fotod ja videod kõikjale kaasa. Ja Apple T2 Security Chip krüptib kõik automaatselt.

Magic Keyboard
Võimsalt käepärane.
13-tolline MacBook Pro on loodud veelgi kiiremaks ja tõhusamaks. Uuel Magic Keyboardil on täiustatud 1 mm liikumisulatusega käärmehhanism, mis tagab senisest parima tippimiskogemuse Maci sülearvutis. Spetsiaalse Escape-klahviga saab kiiresti režiime ja vaateid vahetada. Pööratud T kujuline nooleklahvistik tagab sujuva navigeerimise pikkades koodiridades, arvutustabelites või mängukeskkondades. Touch Bar toob olulised otseteed otse sinu ette ning Touch ID võimaldab kiiret autentimist.

Apple T2 Security Chip turvakiip
Turvalisuse uus põlvkond.
Iga MacBook Pro on varustatud teise põlvkonna kohandatud Maci turvakiibiga Apple T2 Security Chip, mille eesmärk on muuta iga toiming turvalisemaks kui kunagi varem. See sisaldab Secure Enclave’i kaasprotsessorit, mis võimaldab turvalist alglaadimist ja salvestusruumi krüptimist. See ühendab eraldiseisvad kontrollerid, nagu näiteks süsteemihalduskontrolleri, pildisignaaliprotsessori, helikontrolleri ja SSD kontrolleri.

Ekraan ja heli
Puhkus sinu silmadele. Muusika sinu kõrvadele.
Tänu LED-taustvalgustusele on Retina-ekraanil must eriti sügav ja valge eriti hele. Lai P3-värvigamma toob sinuni erksamad rohelised ja punased võrreldes sRGB standardiga. Ja iga MacBook Pro on varustatud True Tone tehno­loogiaga. Valge tasakaal kohandub automaatselt sind ümbritseva valgusega, et ekraanil nähtav sobituks loomulikult keskkonnaga, kus viibid. MacBook Prol on dünaamiline helikorpus, mis tundub ja kõlab palju ulatuslikumalt kui selle mõõtmete põhjal arvata võib. Filmid on kaasahaaravamad. Muusika täidab kogu toa. Ning kolm sisseehitatud ja suunatud mikrofoni jäädvustavad su hääle FaceTime’i kõnedes palju selgemini.

Thunderbolt 3
Kõigi aegade kõige võimsam ja mitmekülgsem liides.
Thunderbolt 3 ühendab endas ülisuure ribalaiuse ja USB-C standardi ülima mitmekülgsuse, tulemuseks on üks eriti tõhus universaalne liides. Nii andmeedastus, laadimine kui videoväljund toimivad ühe liidese kaudu, mille läbilaskevõime on 40 Gbit/s – kaks korda parem kui Thunderbolt 2 liidesel. MacBook Pro on saadaval kuni nelja liidesega, seega saad kõike teha mõlemalt küljelt. Olemasolevaid seadmeid saab hõlpsalt ühendada kaabli või adapteri abil. Lisaks on Thunderbolt 3 ümberpööratav ja pole vahet, kuidas sa selle ühendad, liides on ikka õigesti.

Laos (EE): 3
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: MWP42KS/A
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
1 899.00 €
1 899.00 €
1 799.00 €
1 499.17 €
Lisa lemmikuks