Nutikad tehnoloogiad
HP on selle sülearvuti kujundanud Sinu jaoks - nelja erineva asendi ja puutetundliku ekraani ning digitaalse pliiatsi abil on selle seadme kasutamine eriti intuitiivne ja mugav.

Üle kahe miljoni piksli
Üliõhukeste servadega 13,3-tolline ekraan on varustatud Full-HD Micro-Edge puutetehnoloogiaga ning kaetud Corning® Gorilla® Glass klaasiga. See on vaatamiskogemus, mis Sind iga tegevuse puhul täielikult lummab.

360° pööratavad hinged
Innovaatiliste kinnitushingedega on Sul võimalik ekraani pöörata 360-kraadi ulatuses ning kasutada arvutit neljas erinevas tööasendis - tavaline sülearvuti asend, lamav asend meelelahutuse nautimiseks, telgikujuline asend näiteks mängimiseks ja tahvelarvuti asend töötamiseks ja sisu lehitsemiseks.

Erakordselt rikkalik helikogemus
HP Quad Speakers kõlarid, HP Audio Boost tehnoloogia ja käsitsi kohandatud häälestus Bang & Olufseni ekspertide poolt äratab Sinu meelelahutuse ellu ning viib Sind kaasahaaravalt sündmuste keskele.

HP Privacy Camera lüliti
Veebikaamera ees on mehaaniline kate, mille saad kaamera mitte kasutamise ajaks oma käega ette tõmmata. Enam pole vaja tükki kleeplinti, et tõeliselt südamerahus arvuti ees viibida. 

Laos (EE): 4
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: 8KG79EA#UUW
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
1 499.00 €
1 249.17 €
Lisa lemmikuks