Valmis Sinuga sammu pidama
Sülearvuti pole lihtsalt tavaline elektroonikavahend, vaid investeering. Just seepärast on Lenovo loonud uue IdeaPad S540 koos kaitsva viimistluskihiga, mis ei kulu nii lihtsalt. Samuti on selle alumisel küljel kummist detailid, mis suurendavad õhuvooge läbi ventilaatorite ning omakorda pikendavad sisemiste komponentide eluiga.

Ideaalne meelelahutuseks
IdeaPad S540 juures on kasutatud Dolby Audiot™, et saaksid oma meelelahutust nautida veelgi paremini. Selle 2W kõlarid viivad helikogemuse täiesti uuele tasemele.

Jõudlus ja nutikus
Sülearvutit veab võimas Intel tehnoloogia, mis on kiire, vastupidav ja saab hakkama kõigega, mida temalt ootad. Samuti on sülearvuti juures kasutatud nutikaid lahendusi - näiteks on veebikaamera ees privaatsust võimaldav lüliti.

Võid oma salasõna unustada
Sülearvutil on sisseehitatud sõrmejäljelugeja, mistõttu ei ole vaja Sul enam keerukaid paroole meeles hoida. Puuduta vaid sõrmejäljelugejat ning arvuti lukustab end koheselt lahti. Vot see on mugavus!

Privaatsus? Ära muretse, see on lahendatud!
Elame ajal, kus privaatsust on üha vähem ning seetõttu ongi Lenovo välja töötanud TrueBlock Privacy Shutter süsteemi, mis võimaldab Sul oma käega füüsiliselt sülearvuti veebikaamerale katte ette tõmmata. Enam pole vaja kleeplinti, et tunda end tõeliselt turvaliselt.

Kogu päeva kestev aku
Kuni 9 tundi aku tööaega hoiab Sind liikuvuses terve päeva. IdeaPad S540 omab ka kiirlaadimise võimalust, mis lubab Sul kõigest ühe tunniga saada uskumatud 80% aku täituvusest või 15 minutiga lisa 2 tundi.

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: 81NF00ELMX
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
699.99 €
583.33 €
Lisa lemmikuks