Vali linn, et vaadata sinu linnas asuvate poodide laoseise.

Valige linn
6661580
0
Charlot / Meist

CHARLOT

 

OÜ Charlot on suurim kooli- ja kontoritarvete jae- ning hulgimüügi ettevõte Baltimaades.

Oleme oma osakondade ja kauplustega esindatud enamikes maakondades Eestis, Lätis ja Leedus.

Lisaks sellele on meie tooted saadaval püsisortimendina paljudes kaubanduskettides.

 

 

.         

 

Meie lugu

 

Ettevõte on asutatud põneval vabariigi ärkamise ajal 1994 aastal Eesti eraisikute poolt. Tänaseni põhineb ettevõte 100% Eesti erakapitalil. Algusaastatel tegeles ettevõte põhiliselt kirjastustegevusega trükkides Tallinna turismikaarti Tallinki laevadele ning turismiinfo punktidele. Andsime välja ka turistidele suunatud ajakirja Shopping in Tallinn ja Shopper.

 

Charlot OÜ tänaseks põhitegevuseks on kooli- ja bürootarvete, kontoritehnika, kontoritehnika kulumaterjalide ja büroomööbli jae- ja hulgimüük. 

 

Lõuna-Eesti Haigla Võru polikliiniku keldrikorruse 12m2 ruumis sai aastal 2000 alguse ettevõtte kontoritarvete esimene osakond. Tallinna 20m2 osakond avati 2 kuud hiljem. Aastatega järgnesid kauplused ja osakonnad Tallinnas, Pärnus, Tartus, Viljandis, Rakveres, Jõhvis, Narvas, Viimsis, Kuressaares, Valgas, Põlvas, Raplas ja Paides.

Eestis avatud kauplused kandsid algselt nime KNOPKA.

 

2007 aastal omandas Charlot enamusosaluse Läti kirjatarvete ettevõttes Gaita

2009 aastal ostis Charlot tootmisettevõtte Kohilas (endine Kohila Paberivabrik)

2010 aastal omandati osalus Leedu kirjatarvete ettevõttes Officeguru

2011  aastal liideti Leedu kirjatarvete ettevõtte Sidabrinis Medis

2013. aastal lisandusid 100%-liselt veel Leedu ettevõtted Office Guru, Evasa ja Aisuva

2017 omandati Büroomaailmalt viimase Leedu tütarettevõte Biuro Pasaulis  UAB

 

Baltimaades suurim  koolitarvete jae-ja hulgimüüja  oli sündinud. Charlot  OÜ-le kuuluvad tütarettevõtted Charlot LV SIA Lätis ning Charlot LT UAB Leedus.

Kontserni kuulub ka Kohilas asetsev kontori- ja koolikaupu tootev tehas KP Factory OÜ (endine Kohila Paberivabrik).

Ettevõttel on nüüdseks Eestis 28, Lätis 16 ja Leedus 23 osakonda. Charlot annab tööd enam kui 345 töötajale. Kohilas asuvas toomisettevõttes on 50 töötajat.

 

Olulise osa ( 70 % ) Charlot OÜ poolt pakutavatest toodetest tarnime otse tootjatelt.  Hankijad on üle 200. Meie poolt imporditavate kaubaartiklite nomenklatuur on üle 18000 erineva nimetuse.

Koolitarvetest on tuntuimad: Faber-Castell, Deli, College, edding, Giotto, Cello, Schneider, Parker, Waterman, Dymo, Zebra, Stick'In, 3M, Scotch, Post-It, Tork, Belmil, Viquel, UHU, Pritt jt.

Oleme alljärgnevate kontoritehnika ja tarvikute kaubamärkide ametlikud edasimüüjad: Canon, Xerox, HP, Epson, Samsung, Kyocera, Philips, Panasonic, Sony, Targus, Kingston, Asus, Dell jt.

 

Paberitooted (vihikid, kaustikud, joonistus, joonestus, akvarelliplokid, värviline paber jne.) ja pehmeplast (kiletaskud, kiirköitjad), registraatorid ja rõngaskaustad ning vahelehed toodetakse oma tehases Kohilas.

Tehase registreeritud kaubamärk on College. Viismastel aastatel on tehas laiendanud oma tegevust digi- ja reklaamtrüki valdkonda. Nüüd on meil võimekus pakkuda enda toodetud reklaamtrükiseid, PVC ja tekstiilist bannereid, rannalippe, T-särgitrükki, erilahendusena tehtavaid pakendeid jne. Suudame teha pealetrükki peaaegu kõigele - pastakale, küünlale, klaasile, tekstiilile, plastile, vineerile, metallile. 

 

Müüme aastas üle 7milj kirjutusvahendi, 2milj vihikut ja kaustikut, 1milj joonistus ja akvarelliplokki, 500tuhat liimipulka, 130tuhat pintslit, 20tuhat koolikotti, 30tuhat pinalit, 2tuhat töötooli.

 

Oleme ühendanud töökuse, teotahte ja tipptehnoloogia ning valmis ületama uusi väljakutseid.

Oleme avatud ettepanekutele, koostöö võimaluste otsimisele ning õiglasele kriitikale.

Meie eesmärgiks on pakkuda mitmekülgset tootevalikut, paindlikku hinnapoliitikat, komplektset teenindust.

Charlot oli ja on kohalik toetades haridust ja ettevõttlust maakondades! 

 

Meie kauplused  →

 

 

 Liituge allahindluste
ja soovitustega!

+372 666 1580

E-R: 8:30 - 17:30

info@charlot.ee

Charlot OÜ
Helgi tee 1
75312 Rae vald

© Charlot OÜ; All Rights Reserved.