M2 Ultra
Koosnedes kahest M2 Max kiibist, võimaldab M2 Ultra sul läbida töövooge enneolematul skaalal. Nii saad sa kiiresti töödelda ja ekspordida videoid, jooksutada keerulisi osakeste simulatsioone või töötada massiivsete 3D keskkondadega, mida varem oli võimatu renderdada. Ja kahekordsete meediaressurssidega suudab M2 Ultra toetada kuni 22 voogu 8K ProRes 422 video taasesitust — midagi, mida ükski teine personaalarvuti teha ei saa.

Sobib hästi.
Tänu Apple'i kiipide efektiivsusele võimaldab Mac Studio M2 Max ja M2 Ultra — ja sinu kujutlusvõime — joosta täiesti takistamatult uskumatult väikeses ruumis. Disainitud sobima ideaalselt enamiku ekraanide alla, asetades erakordse võimsuse ja ühenduvuse vahetu läheduse, on Mac Studio kõrgjõudlusega lauaarvuti, mis erineb kõigist teistest.

Hoiab end jaheda ja vaiksena.
7,7-tollise ruudu kujulises Mac Studio korpuses on murranguline termiline süsteem, mis on loodud selleks, et M2 Max ja M2 Ultra saaksid hakkama intensiivsete ülesannetega välkkiire kiirusega. Hoolimata sellisest uskumatust võimsusest suudab Mac Studio jääda sosinal vaikseks, nii et see ei sega sinu töövoogu.

Võimsad ühendused.
Mac Studio võimaldab sul luua oma unistuste stuudio 12 kõrgjõudlusega pordi abil. Kanna fotosid ja videoid üle SDXC-kaardilugejaga. Ühenda televiisorite või ekraanidega täiustatud HDMI väljundiga, mis toetab kuni 8K resolutsiooni. Sünkroniseeri järgmise põlvkonna lisaseadmeid Bluetooth 5.3 abil. Ja naudi kuni kaks korda kiiremat läbilaskevõimet Wi-Fi 6E abil.

macOS ja pro rakendused. Optimeeritud Apple'i kiipide jaoks.
macOS ei olnud mitte ainult loodud võimsaks, intuitiivseks ja usaldusväärselt uuendatavaks, vaid ka töötama spetsiaalselt Apple'i kiipidega. See tähendab, et süsteem kasutab automaatselt M2 Maxi ja M2 Ultra suurenenud graafikat, massiivset mälu ja võimsat masinõpet. Ja tuhandete rakenduste hulgast valides saad sa töötada, mängida ja luua viisidel, mida sa poleks osanud ette kujutada.

On stock (EE): 3
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: MQH63ZE/A
Delivery time: 3-5 tööpäeva
4 899.00 €
4 015.57 €
To favorites