OMEN Gaming Hub
OMEN Gaming Hub tõstab kogu mängukogemuse uuele tasemele, pakkudes tarkvara täiustusi, riistvarakontrolle ja reaalajas teenuseid. See muudab mänguriistvara haldamise ja kohandamise lihtsamaks, võimaldades kasutajatel oma seadmeid tõhusamalt juhtida ja optimeerida.

DTS: X® Ultra Tehnoloogia
DTS: X® Ultra tehnoloogia tagab erakordse helikogemuse, pakkudes ruumilist heli, mis suurendab mängude, filmide ja muusika immersiivsust. See tehnoloogia loob detailse ja kaasahaarava helimaastiku, mis muudab kasutajakogemuse veelgi meeldejäävamaks.

NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Seeria graafika
NVIDIA® GeForce RTX™ 40 seeria graafikakaardid on mõeldud tipptasemel mängimiseks, pakkudes erakordset jõudlust, reaalajas kiirjälgimist ning AI-tõhustatud graafikat. Need GPU-d suudavad pakkuda sujuvat ja detailset mängukogemust isegi kõige nõudlikumates tingimustes.

Tipptasemel ühendusliidesed
WiFi 6E tagab kiirema ja stabiilsema traadita ühenduse, toetades suuremaid andmeedastuskiirusi ja vähendades viivitusi. Bluetooth 5.3 võimaldab tõhusamat ja usaldusväärsemat ühendust Bluetooth-seadmetega. 10/100/1000 GbE LAN pakub kiiret ja usaldusväärset juhtmega võrguühendust, mis on oluline mängimisel ja suurte failide allalaadimisel.

On stock (EE): 2
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 9E8S7EA#B1R
Delivery time: 3-5 tööpäeva
2 899.00 €
2 376.23 €
To favorites