Võimas ja tulevikukindel
Lenovo Legion Tower 5 Gen 8 mänguriarvuti on varustatud AMD Ryzen 7 protsessoriga, mis tagab võimsa jõudluse. Lisaks on arvutil kuni NVIDIA® GeForce RTX™ 40 seeria graafika, mis tagab sujuva ja kiire mängukogemuse.

Õhkjahutus pikemateks mängusessioonideks
Arvutil on eriti efektiivne õhkjahutus, mis tagab, et arvuti jääb ka pikemate mängusessioonide ajal jahedaks. See tähendab, et saad nautida mängimist ilma, et peaksid muretsema ülekuumenemise pärast.

RGB valgustus mängukogemuse parandamiseks
Lenovo Legion Tower 5 Gen 8 mänguriarvutil on värviline RGB valgustus, mis lisab mängukogemusele veelgi rohkem põnevust. Valgustuse saad seadistada vastavalt oma eelistustele, luues täiusliku mängukeskkonna.

Kaasaegne ja stiilne disain
Lenovo Legion Tower 5 Gen 8 mänguriarvuti on disainitud silmas pidades kaasaegseid mängureid. Selle 26-liitrine tornkorpuse disain on inspireeritud lahingjaamast ning see on varustatud klaasist küljepaneeliga, mis võimaldab sul näha arvuti sisemust.

Salvestusruum, mis kasvab koos sinuga
Kas soovid kiireid mängude laadimisaegu, kiireid andmeülekandeid ja kiiremaid süsteemi käivitamisi? Saadaval olev PCIe Gen 4 SSD salvestus muudab Legion Tower 5 Gen 8 praktiliselt kiiruse masinaks, nii et sinu süsteem käivitub kiiresti ja uued mängud laaditakse hõlpsalt. 

On stock (EE): 1
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 90UY0045MW
Delivery time: 3-5 tööpäeva
1 899.00 €
1 556.56 €
To favorites