Piiranguteta jõudlus
ROG Strix SCAR 18 on loodud pakkumaks Sulle kogu toorest jõudu, mida vajad arvutiga mängimiseks. Selle uusim 13. põlvkonna Intel® Core™ protsessor ja kõrgeima kvaliteedi ja jõudlusega komponendid tagavad selle, et sülearvuti ei sunni Sind kunagi ootama. 

ROG Nebula HDR Display
Sülearvutil on ROG Nebula HDR Display, millel on erakordselt kiire reaktsiooniaeg, täpsed värvid ja erk pilt. Ekraanil on kiire 240Hz värskendussagedus, 100% DCI-P3 värvikamma ja uskumatud 500 nitti heledust. Sülearvuti ekraan on 18-tolline, kasutab 16:10 kuvasuhet ja selle QHD resolutsioonilt on pilt selge, terav ja sügavate mustadega. Olemas on ka NVIDIA G-SYNC ja Dolby Vision tugi. 

Aura Sync valgustus
Kohandatav RGB valgustus ning Aura Sync sünkroniseerimine teiste sama tehnoloogiaga toodetega muudab kogu sinu mängurivarustuse oluliselt vingemaks. Aura Sync pakub mitmeid erinevaid unikaalseid valgusefekte, nagu näiteks värvide vaheldumine, muusikaga sünkroniseerumine, protsessori temperatuuri kuvamine jpm. Kui eelseadistatud valikud sind ei rahulda, saad ka ise luua enda jaoks unikaalseid värvilahendusi.

Heli, mis üllatab
ROG Strix SCAR 18 omab tervelt nelja kõlarit, mis koos Dolby Atmos ja Smart Amp tehnoloogiatega loob helikogemuse sülearvutil, mis üllatab ka teisel, kolmandal ja kümendal kuulamisel. Sülarvutil on 5.1.2 virtuaalne ruumiline heli.

WiFi 6E
ROG Strix SCAR 18 võimaldab Sul astuda tulevikku, kus on kasutada kiire WiFi 6E (802.11ax), mis tagab enneolematud kiirused ja võimaldab saavutada palju rohkem kui varem. Olgu selleks videokõned, failide edastamine või mängimine - aeglane WiFi ei ole enam takistuseks. 

Suurepärane jahutussüsteem
Selleks, et Strix SCAR 18 oleks suuteline kasutama niivõrd võimekaid komponente, sai selle korpus ja emaplaat disainitud teineteisele mõeldes. Unikaalne jahutususüsteem on nüüd 2022. aasta Strix SCAR 17 võrreldes lausa 82,5% efektiivsem. 

On stock (EE): 2
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: G834JZ-N6004W
Delivery time: 3-5 tööpäeva
3 499.00 €
2 868.03 €
To favorites