Võimas ja kiire
HP ENVY Laptop 17-cr0002ny on varustatud Intel® Core™ i7-1260P protsessoriga, mis pakub suurepärast jõudlust ja kiirust. See tähendab, et saad oma tööd teha kiiremini ja tõhusamalt.

FHD IPS ekraan
Naudi kristallselgeid pilte igast vaatenurgast. Sülearvuti 178° laiade vaatenurkade ja elava 1920 x 1080 resolutsiooniga on sul alati hea vaade oma lemmiksisule.

100% sRGB
Tutvusta oma loomingut kõigis värvides 100% sRGB ekraanil, mis tagab maksimaalse värvilaiuse ja täpsuse.

Suurepärane graafika
HP ENVY Laptop 17-cr0003no kasutab Intel® Iris® Xe graafikat, mis pakub muljetavaldavat jõudlust loomiseks, mängimiseks ja meelelahutuseks. Nii saad nautida kvaliteetset graafikat ja hämmastavaid visuaale.

Wi-Fi 6E
Naudi kiiremaid kiiruseid, paremat jõudlust, suuremat mahutavust ja väiksemaid latentsuseid kui varasematel versioonidel tänu Wi-Fi 6E tehnoloogiale.

Mikrofoni vaigistamine
Naudi suuremat meelerahu ja mugavust spetsiaalse mikrofoni vaigistusnupu abil, mille saad kergesti aktiveerida ja mille sisse- või väljalülitamise olekut saad jälgida LED-indikaatori abil.

Kaamera privaatsuskate
Pole enam ebameeldivat teipi ja kleepuvat paberitükki, et peita oma privaatseid hetki. Taga oma privaatsus ja turvalisus nähtava füüsilise privaatsuskattega, mis lülitab sinu arvuti kaamera välja, kui seda ei kasutata.

HP True Vision 5 MP IR kaamera
Kõrgekvaliteediline kaamera võimaldab sul videokõne teha kogu perega suurepärases detailsuses kuni 2592x1944 resolutsiooniga. Infrapunaandur annab sulle lisaturvalisuse Windows Hello kaudu, mis on turvalisem viis arvutisse sisselogimiseks.

Thunderbolt™ 4 koos USB-C 4.0
Viimane Thunderbolt™ lahendus võimaldab sul seadet toita või ühendada kuni kaks 4K ekraani ühe kaabli ja 40Gbps andmeedastuse kiirusega.

SD ja Micro SD kaardilugeja
Lihtsalt sisesta SD või Micro SD kaart ja suurenda oma seadme salvestusruumi rohkemate filmide, fotode ja muusika jaoks, või pääse hõlpsasti juurde kõigele sisule, mille oled salvestanud olemasolevale kaardile.

HP Imagepad koos mitmepuute toega
See tõeline multi-touch puuteplaat toetab nelja sõrmega žeste ja võimaldab sul kerida, suumida ja navigeerida lihtsa puudutusega.

Täissuuruses klaviatuur
Täissuuruses klaviatuur võimaldab sul töötada kõikjal, pakkudes 1,5 mm vajutuse mugavust ja kogu produktiivsust.

Windows 11 Home
See sülearvuti kasutab operatsioonisüsteemi Windows 11 Home, mis pakub uusi võimalusi oma lemmikinimeste, uudiste, mängude ja sisuga ühenduse loomiseks. Windows 11 on koht, kus saad mõelda, väljenduda ja luua loomulikul viisil.

Pikk aku tööiga
See sülearvuti pakub kuni 8 tundi ja 45 minutit aku tööiga ühe laadimisega. See võimaldab oma sülearvutit kasutada pikka aega ilma, et peaksid muretsema aku laadimise pärast.

On stock (EE): 1
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 8B2A2EA#UUW
Delivery time: 3-5 tööpäeva
1 099.00 €
915.83 €
To favorites