Peegeldusvastane ekraan
Naudi päikselist päeva ja oma lemmiksisu peegeldusvastase ekraaniga. Mittepeegelduv ja madala läikega ekraan tähendab vähem pimestamist, kui oled väljas.

Keskkonnasõbralik tootmine
Meie sülearvutid on loodud keskkonnasõbralikult, kasutades taaskasutatud materjale, näiteks ookeanist pärit plastikut kõlarite korpuses.

HP Fast Charge kiirlaadimine
Kui sülearvuti aku on tühi, ei ole kellelgi aega oodata tunde selle laadimist. HP Fast Charge võimaldab sülearvutit laadida 0-st 50%-ni umbes 45 minutiga.

Tõeliselt võimas helikogemus
HP Dual Speakers, HP Audio Boost ja B&O ekspertide poolt häälestatud helisüsteem pakuvad rikkalikku ja autentset heli. Lase helil end liigutada.

USB-C: toide, ekraan ja 10Gbps andmeedastus
Lae seadet või ühenda see välise ekraaniga otse USB-C pordist, mille andmeedastuskiirus on 10Gbps. Ja see on mõlemasuunaline, nii et sa ei pea muretsema ühendamise suuna pärast.

HP Imagepad mitmepuutetundlik puuteplaat
See tõeliselt mitmepuutetundlik puuteplaat toetab nelja sõrme gestuure ja laseb sul kerida, suumida ja navigeerida lihtsa puudutusega.

Tagantvalgustusega klaviatuur 
Tööta edasi ka hämaralt valgustatud ruumides või ööpäevaringsetel lendudel. Tagantvalgustusega klaviatuur ja integreeritud numbriklahvistik võimaldavad sul mugavalt tippida erinevates keskkondades.

Optimeeritud metallist disain
Voolujoonelise, premium metallist disainiga sülearvuti pakub õhukest ja kerget konstruktsiooni, säilitades samas tugevuse tänu arenenud 3D metalli vormimise tehnoloogiale.

HP Wide Vision HD veebikaamera
88-kraadine laia nurga vaade võimaldab sul videovestlusi pidada kogu pere või sõpradega kristallselge pildiga.

On stock (EE): 5
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 8B290EA#UUW
Delivery time: 3-5 tööpäeva
849.99 €
696.71 €
To favorites