Loodud meelelahutuseks
Õhuke raam ekraani äärel tähendab rohkem ekraani, seega video, pildid ja mängud on immersiivsemad kui ealeski varem. Stereo kõlarid koos Dolby Audio tehnoloogiaga loovad suurepärase helikogemuse. 

Dolby Audio helisüsteem
Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 sülearvutil on Dolby Audio helisüsteem ja stereokõlarid, mis pakuvad muusika ja videote esitamisel selget ja rikast helikogemust. Helisüsteem on optimeeritud ning häälestatud, et pakkuda immersiivset helikvaliteeti. Stereokõlarid asuvad sülearvuti all ja annavad korraliku heliväljundi, millel on hea tasakaal kõrgete ja madalate helide vahel. Helikvaliteeti saab veelgi parandada, ühendades väliseid kõlareid või kõrvaklappe audioporti kaudu.

Privaatsus? Ära muretse, see on lahendatud!
Elame ajal, kus privaatsust on üha vähem ning seetõttu ongi Lenovo välja töötanud Privacy Shutter süsteemi, mis võimaldab Sul oma käega füüsiliselt sülearvuti veebikaamerale katte ette tõmmata. Enam pole vaja kleeplinti, et tunda end tõeliselt turvaliselt.

Lai valik ühendusliideseid
Lenovo IdeaPad 1 15AMN7 sülearvutil on mitmeid liideseid, mis võimaldavad erinevate seadmetega ühendust luua. Sülearvutil on Bluetooth 5.1, mis võimaldab juhtmevaba ühendust teiste Bluetooth-seadmetega, nagu näiteks kõrvaklapid, hiir või klaviatuur. Lisaks on sülearvutil kaks USB-A porti ja üks USB-C port, mille kaudu saab ühendada väliseid seadmeid, nagu hiired, klaviatuurid, välised kõvakettad jne. HDMI pesa kaudu saab ühendada sülearvuti teleri või monitoriga, et nautida suuremat ekraani ja paremat visuaalset kogemust. HDMI port võimaldab edastada ka heli, seega saab ühendada sülearvuti teleriga ja nautida filme või muusikat suurepärase helikvaliteediga.

Mälukaardilugeja
Olemas on ka mälukaardilugeja, mis toetab SD, SDHC ja SDXC formaate. See võimaldab kasutajatel kiiresti ja lihtsalt ühendada kaamera, nutitelefoni või muu seadme mälukaardi sülearvutiga, et jagada või salvestada faile.

On stock (EE): 5
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 82VG00AGDU
Delivery time: 3-5 tööpäeva
499.99 €
409.83 €
To favorites