Kiirus kohtub vastupidavusega tänu AMD Ryzen™ protsessorile
Tegemist on võimeka mänguriarvutiga, mis kasutab AMD Ryzen™ protsessorit. Nii saad vajamineva jõudluse, et arvutimängus vastased alistada ja kuulutada end võitjaks. 

Ekraan
IdeaPad Gaming 3-l on 15,6-tolline Full HD IPS ekraan, mis tagab selge ja terava kujutise ning 120 Hz värskendussageduse, mis loob sujuva pildi. See on suurepärane valik mänguritele, kes soovivad kõrget kvaliteeti ja suurepärast kogemust.

Privaatsus? Ära muretse, see on lahendatud!

Elame ajal, kus privaatsust on üha vähem ning seetõttu ongi Lenovo välja töötanud Privacy Shutter süsteemi, mis võimaldab Sul kindlalt sülearvuti veebikaamerale katte ette tõmmata. Enam pole vaja kleeplinti, et tunda end tõeliselt turvaliselt.

Vajaminevad liidesed
Sülearvuti külge on võimalik ühendada vajaminevaid lisaseadmeid - seda nii juhtmega (USB, HDMI), kui ka juhtmevabalt (WiFi, Bluetooth). Sisseehitatud veebikaamera võimaldab pidada konverentsikõnesid partnerite või klientidega ning kõlaritest on heli alati selge ja vali.

Nahimic Audio mänguritele. Kaasahaarav 3D-heli.
Nahimic Audio parandab oluliselt sinu mängukogemust tänu kaasahaaravale 3D-helile. Saavuta kristallselge kommunikatsioon meeskonnakaaslastega. Nahimic pakub mängijatele eksklusiivset ja lihtsat viisi helivoo segamiseks ja jagamiseks, et saaksid tund tunda nagu professionaalne voogedastaja.

On stock (EE): 5
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 82K2023ALT
Delivery time: 3-5 tööpäeva
649.99 €
541.66 €
To favorites