Mobiilsuse nutikas valik
Lenovo IdeaPad Slim 3 on loodud modernseks mobiilsuseks. See on varustatud AMD Ryzen™ protsessoriga, mis on spetsiaalselt loodud õhukestele ja kergekaalulistele sülearvutitele. IdeaPad Slim 3 kaalub 1,74 kg, kuid on vastupidav isegi kõige raskematele löökidele, tänu sõjaväelisele vastupidavusele ekstreemsetes reisioludes.

Suurem pilt
Uus, suurem 16:10 ekraani suhe tähendab, et dokumentide lugemine ja veebis surfamine on lihtsam, vähem kerimist nõudev. Terav 16-tolline WUXGA (1920 x 1200) IPS ekraan tagab kaasahaarava vaatamiskogemuse, mida täiendab puhas Dolby Audio® kahest kasutaja poole suunatud kõlarist.

Sujuv mitme ülesande täitmine ja nutikad juhtimisfunktsioonid
IdeaPad Slim 3 töötab kiiresti ja stabiilselt, võimaldades Sul töötada nutikalt ja sujuvalt terve päeva. Jooksuta julgelt mitmeid rakendusi mitmes vahelehes, kasutades piisavalt mälu ja kõike vajalikku salvestusruumi. Täisfunktsionaalne USB-C port pakub kiirendatud toiteallikat, ekraani väljundit ja andmeedastust.

Säästlikkus
IdeaPad Slim 3 on saanud ENERGY STAR 8.0, EPEAT Silver ja RoHS sertifikaadid, mis tõendavad selle energiatõhusust ja keskkonnasõbralikkust.

On stock (EE): 1
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 82XR005RDU
Delivery time: 3-5 tööpäeva
569.99 €
474.99 €
To favorites