Võimas jõudlus
Lenovo Yoga Pro 7 Gen 8 sülearvuti kasutab AMD Ryzen™ 7000 seeria protsessoreid, mis tagavad võimsa ja nutika jõudluse. Sülearvuti Lenovo AI Engine+ tehnoloogia reguleerib automaatselt protsessori jõudlust, termilisi omadusi, helisust ja aku eluiga, tagades optimaalse efektiivsuse igas olukorras. See tähendab, et saad nautida sujuvat ja kiiret arvutikogemust, olles samal ajal teadlik sellest, et süsteem optimeerib jõudluse ja energiatarbimise tasakaalu.

Paindlik ja vastupidav kaaslane
Lenovo Yoga Pro 7 Gen 8 on vastupidav sülearvuti, mis pakub mitmekülgset kasutusvõimalust. Saad seda kasutada igal viisil ja igal pool - striimimiseks, töötamiseks või lihtsalt lõõgastumiseks. Lisaks tagab selle hing ergonoomilisema tippimisnurga sülearvuti režiimis, pakkudes paremat mugavust ja tuge. Ükskõik, kas valid lamava või istuva asendi, saad nautida paindlikkust ja mugavust, mida see mitmekülgne sülearvuti pakub.

Imeline visuaalne kogemus
14,5-tolline 2.5K IPS ekraan toob Sinu visuaalid ellu. Naudi erakordselt elavaid värve ja sügavaid musti nagu ei kunagi varem. Silmapaistev värvitäpsus ja 90 Hz värskendussagedusega sujuv liikumine loovad tõeliselt kaasahaarava visuaalse kogemuse.

Ühenduvus ja turvalisus
Yoga Pro 7 Gen 8 sülearvutil on sisseehitatud FHD 1080p veebikaamera, mis pakub selgeid videokõnesid. Lisaks on ka IR-tehnoloogia, mis võimaldab näotuvastust ja E-shutter funktsiooni, mis tagab privaatsuse, sulgedes kaamera objektiivi, kui seda ei kasutata. ToF-sensor võimaldab täpset sügavuse mõõtmist. Seda kõike saab kasutada igal pool, võimaldades kiiret ja turvalist sisselogimist ning nautides suurepäraseid videokõnesid.

On stock (EE): 5
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 83AU004WDU
Delivery time: 3-5 tööpäeva
899.99 €
737.70 €
To favorites