Šikk ja tugev
Võta kaasa oma loovus ja vali teele asudes ultra-šikk ja tugev Yoga Pro 7 sülearvuti. Sellel on militaarstandarditele vastav vastupidavus, vastates MIL STD 810H standarditele, säilitades samal ajal õhukese ja kerge disaini. Ja see pole mitte ainult vastupidav. Selle stiilne välimus tõmbab tähelepanu oma Storm Grey või allkirjastatud Tidal Teal värvivalikuga.


Tõsta oma loovust PureSight Pro'ga
Astuge läbi piiramatuse loovuse aknasse PureSight Pro abil. Vaadake, kuidas teie kirg saab elu Yoga Pro 7 sülearvuti kuni 14,5-tollisel 3K PureSight Pro LCD-ekraanil, millel on suur kuvasuhe. Avastage, milline näeb välja professionaalne fotoreaalsus rikkalike toonide ja tõetruude täpsete värvidega Delta E <1 100% sRGB ja 100% P3 värvigamutiga. Ja kiire värskendussagedusega saate hõlpsalt renderdada ja vaadata kiiretempolist tegevust.


Suurendage oma tootlikkust AMD Ryzen™ 7000 seeria protsessoritega
Kogege uut taset kiirust ja võimsust Yoga Pro 7 sülearvutiga, millel on AMD Ryzen™ protsessorid. Kiirendage oma tööd ja loovust kiirete kiirustega ning avastage tõeline loominguline vabadus ja paindlikkus pika kestva aku tööajaga.

On stock (EE): 5
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 82Y8001QDU
Delivery time: 3-5 tööpäeva
1 249.00 €
1 023.77 €
To favorites