Suurepärane ekraan
14-tolline OLED ekraan loob kõrglahutusega pildi, mille resolutsioon on 2880x1800 pikslit ja eredus 400 nitti. Ekraanil on kaunis läikiv viimistlus ning see katab 100% DCI-P3 värviruumi, mis annab väga täpse ja elutruu kuvandi. Samuti on sellel DisplayHDR True Black 500 sertifikaat ja Dolby Vision tugi. Kõik see koos 90Hz värskendussagedusega tagab sujuva ja detailse pildi, millest saab vaid rõõmu tunda.

Nauditav heli
Yoga Slim 7 Pro sülearvutil on kaks võimsat 2W kõlarit koos Dolby Atmos ja Dolby helitehnoloogiatega, mis tagavad selge ja kvaliteetse heli nii muusika kuulamisel kui ka videote vaatamisel.

Võimekas FHD veebikaamera ja IR + ToF
Sülearvutil on Full HD (1920x1080) resolutsiooniga veebikaamera koos infrapuna ja ToF sensoriga. Infrapuna ja ToF sensorid võimaldavad sülearvutil kasutada näotuvastust ja sügavusandureid, mis aitavad kaasa turvalisusele ja funktsionaalsusele. Näotuvastus võimaldab kasutajal sisse logida ilma salasõna sisestamata (Windows Hello) ning sügavusandurid parandavad sülearvuti suutlikkust virtuaalse reaalsuse rakendustega töötada. Kokku tagab see kvaliteetse videokonverentsi ja sujuva kasutajakogemuse.

Tipptasemel ühendusliidesed
Wi-Fi 6E on uusim traadita võrgutehnoloogia, mis võimaldab kiiremat andmesidekiirust ja paremat ühenduvust. Bluetooth 5.1 aga pakub laiemat kasutusala ja stabiilsemat ühendust Bluetooth seadmetega. Yoga Slim 7 Pro'l on kaks Thunderbolt 4 porti, mis toetavad andmeedastust, Power Delivery 3.0 vooluedastust ja DisplayPort 1.4a pildiedastust. Olemas on ka üks alati sisse lülitatud USB 3.2 Gen 1 port ja üks kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni pesa (3,5 mm).

Kogu päeva kestev aku
Kuni 8 tundi aku tööaega hoiab Sind liikuvuses terve päeva. Nii saad keskenduda töö tegemisele või meelelahutuse nautimisele, mitte voolupistiku otsimisele. Kui ka jõuab kätte aeg sülearvuti vooluvõrku ühendada, siis selle 65 W USB-C vooluadapter tagab kiire ja turvalise laadimise. 

Mugavalt kaasaskantav
Vaid 1,39 kg kaaluv seade ja selle silmapaistev disain sobivad kindlalt Sinu stiiliga ning aitavad Sul produktiivsena püsida kõikjal, kuhu lähed.

Windows 11 Home operatsioonisüsteem
Windows 11 Home on Microsofti uusim operatsioonisüsteem, mida kasutatakse Lenovo Yoga Slim 7 Pro sülearvutis. See pakub kiiremat ja tõhusamat jõudlust, intuitiivsemat kasutajaliidest ning palju uusi funktsioone, nagu näiteks ümberkujundatud Start-menüü ja mängimise parandused. Lisaks sisaldab Windows 11 Home ka mitmeid turvafunktsioone, mis tagavad süsteemi turvalisuse ja privaatsuse.

On stock (EE): 5
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: 82SV00A2MX
Delivery time: 3-5 tööpäeva
999.99 €
833.33 €
To favorites