Auru abil siledamaks
Meie SteamCare-süsteem lõpetab iga pesutsükli auruga, mis vähendab kortsumist kolmandiku võrra. Sile tulemus ilma triikraua kuumuseta.

Tõhus puhastamine lühikese ja külma režiimiga pesu pesemiseks UniversalDose’i sahtliga*
UniversalDose’i sahtel kasutab kohandatud veejugasid sahtlis PODS®-i kapslite pehmendamiseks ja läbistamiseks, aktiveerides need 60% kiiremini, kui trumlisse asetatuna. See tagab tõhusama plekieemaldusele külma ja lühikese režiimi 1-tunnist pesuprogrammi kasutades, hoolitsedes teie riiete ja planeedi eest.*

Kohandatud hooldus lühema ajaga
Meie SensiCare-süsteem kohandab end vastavalt pesukogusele, hoides ära riiete ülepesemise. Nii püsivad teie riided kauem värsked.

Riided värskeks väiksema veekogusega, värskendava lõhna lisamise võimalus
Nautige äsjapestud riiete värskust, säästes samal ajal vett. Värskendades oma lemmikrõivaid auruga, võite säästa rohkem kui 40 l vett tsükli kohta ja pikendada nii oma riiete eluiga. Kui soovite veelgi värskemat tulemust, kasutage lisaks lõhnaainet.

Eemaldab rõivastelt üle 99,99 % bakteritest ja viirustest*
Swissatesti sertifikaadiga allergiavastane auruprogramm eemaldab rõivastelt 99,99% bakteritest ja viirustest*. Ühendades 60 °C pesu ja auru, saadakse hügieenilisemad ja puhtamad riided, milles on vähem allergeene.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: EW7F249PS
Время доставки: 2-3 tööpäeva
699.99 €
583.33 €
Любимый товар