EcoSilence Drive’i garantii
Kodune müratase võib panna paika kogu päeva meeleolu. Eriti kui soovid koos perega rahus ja vaikuses einestada. Boschi EcoSilence Drive on niivõrd vaikne, et mõnikord võib lausa ununeda, et pesumasin töötab. See on varustatud harjadeta energiasäästliku mootoriga, mis vähendab optimaalselt hõõrdumismüra ja töötab vaikselt ning millel on eriti pikk eluiga ja 10-aastane garantii.

AllergyPlus
Riided, mida ei pesta korralikult, kannavad sageli allergeene, mis põhjustavad nahaärritust. Just sel põhjusel töötasime välja funktsiooni AllergyPlus. Kui see on valitud, kasutatakse pesemisel pikemat aega kõrgemat temperatuuri ja tehakse lisaloputus, et eemaldada võimalikult palju allergeene. Selle tulemusel on riietes vähem õietolmu osakesi, loomakarvu ja tolmulestasid. See programm sobib suurepäraselt allergikutele ja tundliku nahaga inimestele.

SpeedPerfect
SpeedPerfect on spetsiaalne funktsioon olukordadesse, kus pole eriti aega. SpeedPerfect suudab vähendada pesuaega kuni 65%*, ohverdamata sealjuures suurepärast tulemust. Seda saab kasutada koos enamiku programmide ning kõigi pesukoguste ja tekstiilidega. Näiteks kui kasutad SpeedPerfect-funktsiooni koos segapesu programmiga, siis saad pesta kuni 4 kg segapesu põhjalikult kõigest 41 minutiga (*Programmi 40 °C Easy Care kestuse ning programmi 40 °C Easy Care ja SpeedPerfect-funktsiooni kombinatsiooni kestuse erinevus.).

ActiveWater
Enamik pesumasinaid kannab küll hoolt Sinu riiete eest, kuid ainult väheste puhul neist on võetud arvesse ka Sinu elektritarvet. ActiveWater-funktsioon võimaldab valida terve või pooliku masinatäie, tagamaks, et iga pesutsükli jaoks kasutatakse täpselt vajalikus koguses vett ja elektrit. Selleks on vaja vaid nupuvajutust, et saavutada iga kord täiuslik tulemus ja meelerahu.

Pesu lisamise funktsioon
Kas unustasid lapse soki või enda T-särgi masinasse panna? Vahet pole. Meie pesumasinate pesu lisamise funktsioon võimaldab isegi pesutsükli ajal riideid lisada või eemaldada.* Selleks tuleb tsükkel lihtsalt peatada, uks avada, soovitud pesu trumlisse panna ja seejärel pesemist jätkata (*Pesu lisamine ei ole võimalik, kui pesuvee temperatuur on kõrgem kui 50 °C või kui veetase on liiga kõrge.).

Hiirvaikne pesumasin
Küljeseinte uuenduslik AntiVibration-disain ei ole ainult pilkupüüdev, vaid pakub ka paremat stabiilsust ja vähendab vibratsiooni. Lisaks sellele reguleerib täiustatud isolatsioon ka mürataset ja tänu sellele töötavad Boschi pesumasinad väga vaikselt isegi tsentrifuugimistsükli ajal.

На складе (EE): 1
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: WAN2823BSN
Время доставки: 1-2 tööpäeva
499.99 €
416.66 €
Любимый товар