6th Sense tehnoloogia
Avasta perfektne hooldus. 6th SENSE intelligentsed andurid kohandavad ressursside kasutust vastavalt masinasse pandud pesu kogusele ja tüübile, tagades nii kuni 50%-lise* energia-, vee- ja ajasäästu (*Võrdlus maksimaalse pesukoguse ja 1 kg pesukoguse vahel 6th SENSE funktsiooniga pesumasinal Cotton 60° programmi kasutades.).

Zen tehnoloogia 
Naudi vaikust. Uuenduslik ZEN tehnoloogia asendab traditsioonilise rihmajami suure suutlikkusega veomootoriga, mis paneb trumli vahetult pöörlema. See tähendab väiksemat vibratsiooni ja tsentrifuugimiskiirust ning tavalisest suuremat rahu ja vaikust.

Fresh Care 
Värske, kuiv pesu. FreshCare funktsioon aktiveerib pärast tsükli lõppu trumli õrna liikumise, et riided püsiks värsked, kuivad ja Sinu jaoks valmis.

Colour 15°
Madalad temperatuurid, laitmatu kaitse. Colour 15° funktsioon tagab Sinu värvilisele pesule laitmatu pesutulemuse kogu hoole ja kaitsega, mida Sa väärid.

Sujuvalt avanev luuk 
Lihtne täitmine ja tühjendamine. Whirlpooli pesumasina sujuvalt avanev luuk muudab pesu masinasse paneku ja masinast välja võtmise lihtsamaks kui kunagi varem.

Müraisolatsioon 
Naudi vaikust. Sellel Whirlpooli pesumasinal on täiustatud müraisolatsiooniga konstruktsioon, et saaksid nautida nii ideaalset tulemust kui täiendavat rahu ja vaikust.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: TDLRB7222BS
Время доставки: 1-2 tööpäeva
409.99 €
409.99 €
369.99 €
308.33 €
Любимый товар