Steam Cure
Erakordne pesutulemus ilma puhastusaineid lisamata, ja lisaks ka kortsuvabad riided? Sellega saab hakkama Beko pesumasinates kasutatav aur ja tehnoloogia Steam Cure. Tänu sellele püsib kangas värske ja kerge ning
plekid eemaldatakse lihtsamalt kui standardprogrammidega. Tsükli alguses ja lõpus lisatav aur jätab riided ideaalselt puhtaks ja pehmeks, sõltumata kangatüübist.

Tehnoloogia Steam Cure koos kangatüübile vastava pesuprogrammiga tagab alati suurepärased pesutulemused. Riided on justkui uued, pehmed, puudutades meeldivad ja kortsuvabad. Tegemist on mugava ja kiire lahendusega kiirustavatele inimestele, kes naudivad igapäevast mugavust.

Tsükli alguses lisatud aur pehmendab kangale kogunenud mustust ja lihtsustab selle eemaldamist järgmistes sammudes. See garanteerib ideaalselt puhtad ja värsked riided.

Viimases etapis lisatav aur taastab riiete õige kuju, pehmendab kangast ja eemaldab kortsud.

Homewhiz
Juhi enda pesumasinat üle Bluetoothi, kasutades selleks nutitelefoni või tahvelarvutit. Rakendus HomeWhiz võimaldab pesumasina eemalt käivitamist või seiskamist, meeldetuletuste seadmist ja pesutsüklite ajastamist. Loomulikult saab sellega ka lihtsalt pesupesemisel silma peal hoida.

Invertermootor
Moodne invertermootor tagab Beko pesumasina vaikse, tõhusa ja energiasäästliku töö sedasi, et rahu on tagatud nii kodus kui ka rahakotis.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: HTV8736XS0
Время доставки: 1-2 tööpäeva
439.99 €
366.66 €
Любимый товар