MY PROGRAM - TÄIELIK ISIKUPÄRASTAMINE
Muuda oma pesukogemus isikupäraseks. Vali oma vajadustele kõige paremini vastav programm täieliku isikupärastamise funktsiooniga My Program, mis on disainitud tagama laitmatut pesutulemust ka ebatraditsiooniliste materjalide ja õrnade esemete puhul.

LASTELUKK
Ohutus ennekõike. Sellel Whirlpooli pesumasinal on lasteluku süsteem, et väikelapsed ei saaks kogemata masinat kasutada.

VIITKÄIVITUS
Sinu vajadustele mõeldes. Viitkäivituse lisafunktsioon võimaldab panna pesumasina alustama tsüklit just siis, kui Sulle kõige mugavam, et saaksid hoida kokku nii aega kui energiat.

PROGRAMMI EDENEMISNÄIDIK
Intuitiivne kontroll. Programmi edenemisnäidiku funktsioon tagab lihtsa ja intuitiivse viisi pesutsükli edenemise jälgimiseks.

JÄRELEJÄÄNUD AJA KUVA
Laitmatu ajastus. Järelejäänud aja kuva tagab lihtsa ja intuitiivse viisi jälgimaks, kui kaua aja pärast pesutsükkel lõpeb.

VILLASEPROGRAMMID
Ideaalne villaste esemete hooldus. Meie villaseprogrammid tagavad kogu hoolduse ja mugavuse, mida Sa vajad. Woolmark Company on neid testinud ja kiitnud need heaks.

INVERTERMOOTOR
Whirlpooli pesumasina innovatiivne invertermootor kindlustab pikaajalise vaikse töö. Naudi ideaalset pesutulemust ja vaikust.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: WRBSB6228BEU
Время доставки: 2-3 tööpäeva
359.99 €
299.99 €
Любимый товар