Juhtme pikkuse reguleerimine parandab ruumikasutust
Laiali olevad juhtmed võtavad ruumi. Tänu veekeetja põhja all olevale hoiuruumile saab juhtme pikkuse sobivaks reguleerida ja sellega segadust vähendada. Lisaks saab juhtme põhja alla täielikult kokku kerida, et veekeetja mugavalt kappi hoiule panna.

Veekeetja, mida saab 360° alusel igas suunas keerata
Kannu alusele panek pole kunagi nii lihtne olnud. Veekeetja kuumeneb olenemata sellest, mis pidi see alusel on. 360-kraadine alus pakub rohkem paindlikkust ja tagab mugavama käsitsemise. Kuna juhe on ühendatud alusega, saab veekeetja takistusteta vajalikku kohta viia.

Vähem katlakivi, rohkem maitset ja naudingut
Katlakivi võib mõjutada teie tee maitset, aga tänu eemaldatavale filtrile ei satu vette katlakivitükke. Kuna filtri eemaldamine ja puhastamine on eriti lihtne, tagab see teie veekeetja toimimise ettenähtud viisil.

Kolmekordne ohutus tänu automaatsele väljalülitamisele
Pole vaja muretseda ülekuumenemise ega kannu õigel ajal väljalülitamise pärast. Veekeetja lülitub automaatselt välja, kui vesi on keema läinud või saavutatud on valitud temperatuur. Kolmekordse ohutuse süsteem kaitseb ülekuumenemise ja kuivalt keetmise vastu ning lülitab kannu automaatselt välja, kui see aluselt üles tõstetakse.

On stock (EE): 5
On stock (LV): —
On stock (LT): —
Article: TWK5P480
Delivery time: 2-3 tööpäeva
69.99 €
58.33 €
To favorites