Temperatuuri valik 
Saad vastavalt oma eelistusele valida, kas soovid sooja või väga kuuma kohvi ühe nupuvajutusega. Õige temperatuuriga kohv igaühele ja nii iga kord. 

Kõrgsurvega pump 
Valmista professionaalse kvaliteediga sametise crema-kihiga kohvi vähem kui 30 sekundiga tänu 15-baarisele kõrgsurvepumbale, mis tõmbab igast kohvikapslist välja selle delikaatse maitse ja esmaklassilise aroomi.

Valik kvaliteetkohvisid 
Vali üle 30 erineva kohvijoogi vahel - olgu see siis väike või suur, must või valge. Naudi kanget Ristrettot, intensiivset Espresssot, aromaatset Lungot ja rikkalikku Grandet või hoopis vahust Cappuccionot, Latte Macchiatot ning isegi kuuma šokolaadi, teed ja külmi jooke. 

Kuum või külm 
Sinu kohvimasin on niivõrd mitmekülgne, et saad sellega valmistada vaevata ka imemaitsvaid külmasid jooke. Proovi kindlasti ka meie uut New Orleans külmpruulitud kohvi!

Automaatne tehnoloogia 
Libista oma NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsel masinasse, reguleeri seadeid, pöörates juhtrõngast ja vajuta käivitusnuppu: Sinu kohvimasin peatub just õigel hetkel, pakkudes Sulle ideaalse joogi. 

Ülisuure tassi funktsioon 
XL-funktsiooniga saad valmistada korraga kuni 300 ml kohvi. 

Energiasääst 
Juhul, kui unustad kohvimasina peale joogi valmistamist välja lülitada, lülitub see automaatselt peale minutilist pausi säästurežiimile. 

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: KP340810
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
109.99 €
91.66 €
Lisa lemmikuks