Mis juhtub, kui ülim mugavus kohtub ülimalt kaasaegse disainiga? Krups NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus kohvimasinal on uuenenud funktsioonid, mis on kõik pakitud ühte kompaktsesse seadmesse ja millest saab kindlasti Sinu kodus pilgumagnet. Lisaks oma elegantsele välimusele, on masinal intensiivsema ja kontsentreerituma espresso saavutamiseks Espresso Boost tehnoloogia ning temperatuuri reguleerimise võimalus, mis võimaldab oma jooke mugavalt isikupärastada. LED-rõnga abil saad oma joogi kogust reguleerida alates väiksest kuni XL-suuruseni (300 ml). Kõrgsurvesüsteemi abil valmib professionaalse kvaliteediga sametise crema-kihiga kohv vähem kui 30 sekundiga ja nii iga kord.
Valikus on üle 30 erineva kohvi, millist neist tahaksid esimesena proovida?

Temperatuuri valik 

Saad vastavalt oma eelistusele valida, kas soovid sooja või väga kuuma kohvi ühe nupuvajutusega. Õige temperatuuriga kohv igaühele ja nii iga kord. 

Kõrgsurvega pump 
Valmista professionaalse kvaliteediga sametise crema-kihiga kohvi vähem kui 30 sekundiga tänu 15-baarisele kõrgsurvepumbale, mis tõmbab igast kohvikapslist välja selle delikaatse maitse ja esmaklassilise aroomi.

Valik kvaliteetkohvisid 
Vali üle 30 erineva kohvijoogi vahel - olgu see siis väike või suur, must või valge. Naudi kanget Ristrettot, intensiivset Espresssot, aromaatset Lungot ja rikkalikku Grandet või hoopis vahust Cappuccionot, Latte Macchiatot ning isegi kuuma šokolaadi, teed ja külmi jooke. 

Kuum või külm 
Sinu kohvimasin on niivõrd mitmekülgne, et saad sellega valmistada vaevata ka imemaitsvaid külmasid jooke. Proovi kindlasti ka meie uut New Orleans külmpruulitud kohvi!

Automaatne tehnoloogia 
Libista oma NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapsel masinasse, reguleeri seadeid, pöörates juhtrõngast ja vajuta käivitusnuppu: Sinu kohvimasin peatub just õigel hetkel, pakkudes Sulle ideaalse joogi. 

Ülisuure tassi funktsioon 
XL-funktsiooniga saad valmistada korraga kuni 300 ml kohvi. 

Energiasääst 
Juhul, kui unustad kohvimasina peale joogi valmistamist välja lülitada, lülitub see automaatselt peale minutilist pausi säästurežiimile. 

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: KP340510
Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
109.99 €
91.66 €
Lisa lemmikuks