EVERFRESH+
Ostame tavaliselt rohelisi köögivilju suuremates kogustes, sellepärast kipuvad need sageli külmikus riknema. Köögiviljade värskuse pikendamiseks projekteeris Beko uue kambri Everfresh+. Tänu spetsiaalsete kanalite läbi siseneva õhuniiskuse ideaalsele reguleerimisele ning kambri konstruktsioonile pikeneb selles säilitatavate köögiviljade värskus kuni 30 päeva.

FAST FREEZE
Suuremate toidukoguste külmutamiseks tasub valida kiirkülmutuse funktsioon, mis on vitamiinide ja toitainete säilitamiseks ideaalne.

HARVESTFRESH
Inspireeritud loodusest, valguse jõul. Uuenduslik kolme värvi tehnoloogia, mis jäljendab köögiviljasahtlis öö-päeva tsüklit, mis hoiab juur- ja puuviljade vitamiine kauem.

LED-VALGUSTUS
LED-valgustus on energiatõhusam ja tagab tavapärase valgustusega võrreldes loomulikuma valguse. See on veel üks samm keskkonnasõbralikuma maailma poole.

NEOFROST
Tehnoloogia NeoFrost välistab jää tekkimise toiduainetel ja seadme sisemuses, mis tähendab, et lahtisulatamine ei ole enam vajalik. Ühes seadmes on kaks (või kolm, side-by-side-tüüpi külmikutes) sõltumatut aurustit ja ventilaatorit.

UKS, MIS MOODUSTAB KATKEMATU TÖÖPINNA
Ilma ebaesteetiliste pragudeta! Tänu Beko külmkappide ustele, mis moodustavad köögimööbliga katkematu tööpinna, on võimalik meie seadmeid paigutada kuhu iganes soovid, ilma et peaksid muretsema selle pärast, kas saad ust lahti teha.

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: RCNA366E40ZXBN
Tarneaeg: 2-3 tööpäeva
439.99 €
366.66 €
Lisa lemmikuks