TrueSteam™ - Vähendab allergeene 99,9%
TrueSteam™-tehnoloogia aktiveerib Allergy Care, Stream Refresh ja Steam Softener™ funktsioonid. Paranda oma elukvaliteeti ja hoia tervislikku, allergeenivaba keskkonda.

6 Motion DD - Kangaste optimaalne pesu
Vali pesuprogramm ja 6 liikumisega Direct Drive tehnoloogia liigutab trumlit mitmes suunas, hoolitsedes kangaste eest ja pestes pesu eriti puhtaks.

Inverter Direct Drive - Vähem vibratsiooni, vähem müra
Mitte üks, vaid lausa kaks ülitõhusat Direct Drive invertermootorit täiustavad pesemisjõudlust, kuid mürata. Inverteriga Direct Drive tehnoloogia kasutab vähem liikuvaid osi, vähendades vibratsiooni ja täiustades vastupidavust. Lisaks sellele kasutavad mootorid vähem energiat, vähendades sedasi ka elektrikulu.

Kuivatiga pesumasin
LG pesumasin-kuivati on üks meie juhtiv kodumasinatehnoloogia. Säästa kodus ruumi ja jäta rohkem perekonnale. LG pesumasin-kuivati teeb riided säravpuhtaks ning ka kuivaks, ilma eraldi kuivatit vajamata.

EcoHybrid säästab vett ja aega
A klassi energiamärgisega EcoHybrid-tehnoloogia säästab vett või lühendab kuivatustsüklit. Vali, kas Eco Dry kuivatusrežiim, mis ei kasuta kuivatamiseks vett või normaalkuivatusrežiim, et lühendada kogu kuivatustsüklit ja vähendada energiakulu.

Lisa esemeid
Kui unustad mõne eseme, siis saad selle lisada ka pärast pesutsükli algust. LG pesumasin-kuivati on varustatud nupuga „Lisa ese“, mis võimaldab pesemise ajal ununenud esemete lisamiseks ust avada.

Nutikas mugavus WiFi abil
SmartThinQ™ -tehnoloogia võimaldab pesemist kõikjalt ja igal ajal juhtida. Võid jälgida energiatarvet või laadida alla tsükleid, et lisada terve rida äsja arendatud pesutsükleid kogu pesumasina kasutusea vältel.

Laos (EE): 2
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: FH4G1JCH2N
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
1 099.00 €
915.83 €
Lisa lemmikuks