SIIN ON TEIE KLASSIKALISTE RÕIVASTE KAITSJA
Uus Kombi pesumasin-kuivati koos ÖKOMix tehnoloogiaga segab nii pesuaine kui ka pehmendi veega enne, kui need trumlisse suunatakse. See tähendab, et ained on aktiveeritud juba enne riietega kokkupuutumist ja valmistavad pesu ette põhjalikuks hoolduseks.

PIKAAJALINE KAITSE NII PESEMISEL KUI KUIVATAMISEL
Patenteeritud ÖKOMix-tehnoloogia tähendab sujuvat, katkematut pesu- ja kuivatusprotsessi. Erinevalt muudest seadmetest lahustab meie masin pesuaine ja pehmendi veega juba enne trumlisse suunamist, tehes nende toime võimalikult tõhusaks. Nii pesuaine kui ka pehmendi lahustatakse ja aktiveeritakse enne pesuga kokku puutumist.
 
KOHANDATUD TSÜKLID TAGAVAD TÕELISE MUGAVUSE
ProSense Technology® kohandab pesu- ja kuivatusaegu automaatselt vastavalt pesukogusele. Otstarbekad ja ökonoomsed pesutsüklid – säästes aega, energiat ja vett – olenemata sellest, kas tegu on suure või väikese pesuga.

Täiendavad toote eelised:
• DualSense-tehnoloogia abil saate puhtaks ja kuivaks kogu oma pesu, sealhulgas ka käsitsipestavad villased ja õrnad esemed.
• NonStop ÖKOPower on optimaalne pesu- ja kuivatusprogramm igapäevaseks kasutuseks.
• Nii pesule kui kuivatusele antud Woolmarki sinine sertifikaat lubab teil südamerahus masinas pesta ja kuivatada ka õrnu villaseid esemeid.

Laos (EE): 5
Laos (LV): —
Laos (LT): —
Artikkel: L8WBC61S
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
815.43 €
815.43 €
699.99 €
583.33 €
Lisa lemmikuks