Nutikas, kompaktne ja lihtsasti kasutatav: ideaalne kõik-ühes seade neile, kes töötavad kodust.
Kompaktne ja mitmekülgne, kergesti seadistatav ja kasutatav multifunktsionaalne printer suudab kopeerida, skannida ja faksida mitmelehelisi dokumente, kasutades 20-lehelist automaatset dokumendisööturit. Tänu suurele tootlikkusele ja sujuvale juhtmevabale ühenduvusele on see ideaalne seade igasse kodukontorisse.

Nutikas ühendamine, lihtne kasutamine
WiFi-ühenduvus ja rakendus Canon PRINT pakuvad võimalust kontrollida oma printeri funktsioone otse nutiseadmetest, tänu millele on printimine, skannimine ja kopeerimine ülimalt lihtne.

Lihtne seadistada ja nutikas disain
Seadistage hõlpsalt, kasutades nutitelefoni rakendust või veebi. Nutikate ja kasutajasõbralike funktsioonide seas on lihtne tindikassettide vahetus, täiustatud paberi laadimine ja dokumendi eemaldamise meeldetuletus.

Säästke paberit ja aega
Täiustage mitmeleheküljeliste dokumentide kopeerimise ja skannimise tõhusust tänu automaatsele kahepoolsele printimisele ning 20-lehelisele automaatsele dokumendisööturile.

Kvaliteetne printimine koju ja kontorisse
Pigmentmust tint tagab teravselge teksti ning värvainepõhised tindid toodavad erksaid värve nii dokumentide kui ka fotode jaoks. Nii saate luua endale selgeid professionaalse viimistlusega fotosid.

Aidake keskkonda
Keskkonnale tekkiva mõju vähendamiseks on pakendis vähem plasti, tänu millele on plastjäätmete kogus 65% väiksem.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 5072C006
Время доставки: 2-3 tööpäeva
79.99 €
79.99 €
59.99 €
49.99 €
Любимый товар