Kõrgetasemeline ja mitmekülgne
Stiilne asümmeetriline disain, 5 eraldiseisvat tinti ja intuitiivne LED olekuriba teevad PIXMA TS6350 seeriast tõeliselt tõhusa abilise. Printige imelisi fotosid tänu FINE tehnoloogiale ja ChromaLife100 tintidele või teravselge tekstiga dokumente tänu pigmentmustale tindile.

Loodud lihtsama elu jaoks
Nutikas disain muudab kasutamise lihtsamaks: intuitiivne LED olekuriba, 5 eraldiseisvat tinti, kahesuunaline paberisöötur ja automaatselt laiendatav väljastussalv.

Nutikas ühenduvus
Printige, kopeerige ja skannige juhtmevabalt ning ühendage pilvega*, kasutades rakendust Canon PRINT, või printige AirPrinti (iOS) ja Mopria kaudu.*Pilveteenusesse skannimise ja e-posti tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele.

Kvaliteetsed dokumendid ja fotod
PIXMA TS6350 seeria kvaliteetsed fotod kestavad tänu ChromaLife100 tintidele aastaid ning spetsiaalne pigmentmust tint tagab selged dokumendid ja terava teksti.

Loomingulised võimalused
Vabastage oma loominguline pool rakendusega Easy-PhotoPrint Editor ja leidke Creative Parkist põnevaid käsitööprojekte. Katsetage kahepoolset matti, korduvkleepuvat, kandilist ja magnetilist prindimaterjali ning pealetriigitavaid aplikatsioone.

Teie käes on kontroll
Nautige kiiret seadistamist tänu intuitiivsetele juhtnuppudele 1,44-tollisel OLED ekraanil ja looge ühendus vaid ühe nupuvajutusega, kasutades Wireless Connecti.

На складе (EE): 3
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 3774C026
Время доставки: 2-3 tööpäeva
129.99 €
129.99 €
99.99 €
83.33 €
Любимый товар