Jätke kassettidega hüvasti
Sisseehitatud ette suunatud tindimahutisüsteem võimaldab säästlikku fotode printimist. Suure mahutavusega tindimahuti, mis kasutab 70 ml tindipudeleid, võimaldab vahetustindipudelite komplektiga printida kuni 2100 kvaliteetset 10 × 15 cm värvifotot. Üksikute tindipudelite täitmine on kiire ja lihtne tänu lukukonstruktsiooniga pudelitele, millel on tilkumisvabad otsakud.

Muudkui säästa
Printides selle EcoTankiga, mis tagab madalad kulud ühe lehe kohta, säästate alati. Tänu Heat-Free Micro Piezo prindipea tehnoloogiale on EcoTanki energiatarbimine madal, mis tähendab säästmist energiakuludelt. EcoTankil on ka suured tindimahutid, mida saate täita soodsate tindipudelitega. Kompaktse disainiga L8050 mahub kerge vaevaga peaaegu kõikjale.

Hõlpsalt kasutatav ja usaldusväärne
See mudel on ideaalne, kui soovite printida madala fotokuluga kvaliteetseid fotosid suurtes kogustes. L8050 pakub ka usaldusväärset juhtmeta fotode printimist ning trükkimist PCV-st ID-kaartidele, CD-dele ja DVD-dele. Vältige tööseisakuid kergesti ligipääsetava ja vahetatava hoolduskarbi ning paberivõtu rulliga. Standardse 1 aastase või 50 000 leheküljelise garantiiga L8050 tagab meelerahu, et saaksite keskenduda suurepäraste fotode jäädvustamisele.

Printige peaaegu kõikjalt
L8050 abil on lihtne printida mobiiltelefonidest, tahvelarvutitest ja sülearvutitest. Wi-Fi ja Wi-Fi Directi kaudu saate printimiseks saata dokumente nutiseadmetest rakendusega Epson Smart Panel.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: C11CK37402
Время доставки: 3-5 tööpäeva
449.99 €
368.84 €
Любимый товар