Täiuslike pikslitega võimsus
Joonistage rohkem kaadreid ja võitke rohkem mänge uhiuue 2023 ROG Strix SCAR 17 toore võimsuse ja Windows 11 abil. Rünnake vaenlast AMD Ryzen 9 protsessoriga, mis on ühendatud NVIDIA® GeForce RTX™ 40-seeria sülearvuti GPU-ga. Jätke laadimisekraanid maha tänu PCIe Gen4 SSD kõvakettale. DDR5 mälu tagab rohkem ribalaiust kui kunagi varem, SCAR on valmis konkurentsi tolmu jätma.

Kõik püsib jahedas
Võimsad komponendid vajavad tugevat jahutuslahendust. SCAR kasutab vedelmetalli termilist ühendit protsessoril ja nelja spetsiaalset ventilaatori väljundit soojuse tõhusaks süsteemist välja suunamiseks. ROG Intelligent Cooling™ võimaldab kriitilistel komponentidel, nagu CPU ja GPU, säilitada kõrgemaid võimendussagedusi pikema aja jooksul, hoides teie kaadrisageduse sujuvana ja stabiilsena isegi pikemaajaliste mänguseansside ajal. 2023. aasta Strix SCAR on täiendatud ka Thermal Grizzly Conductonaut Extreme vedelmetalliga protsessoril. Ülitõhus soojusliidese materjal Conductonaut Extreme suudab hoida neid komponente kuni 15 °C jahedamana kui traditsioonilised soojuspastad. SCAR hoiab ka müra kontrolli all: jõudlusrežiimis ei ole Strix SCARI müra üle 40 dB.

Välkkiire, kristallselge
Te ei saa vaenlast võita, kui te ei näe neid tulemas. Strix SCARIL on ülikiired paneeli valikud iga stsenaariumi jaoks, tagades, et teil ei jää midagi märkamata. 17-tolline seade pakub kuni 240 Hz värskendussagedust. Kiirete värskendussagedustega ja reageerimisajaga vaid 3 ms, saate teha pikslipealt täiuslikke otsuseid isegi kõige hullumeelsemates tulevahetustes. Iga IPS-paneel pakub ka fantastilist värvi, Dolby Visioni HDR-i ja tehnoloogiat Adaptive-Sync, mis tagab suurepärase mängu- ja vaatamiskogemuse.

Kohandage oma välimust
Kohandatavad Armor Capsid võimaldavad teil oma masinale täiendavat sära lisada. Valige kolme komplektis oleva valiku hulgast või kasutage allalaaditavaid 3D-malle, et saavutada 100% unikaalne kujundus. Poolläbipaistev randmetugi võimaldab piiluda sisemusse ja ümberkujundatud kummijalad aitavad kõrvaldada vibratsiooni sujuvaks ja vaikseks mänguks. Koos värviliste aktsentidega kajastub Strix SCARI sportlik tunne kogu raamil.

Terve päeva pikkune vastupidavus
Strix SCAR on kõigeks valmis. 90 Wh akuga sülearvuti suudab enne laadimist 10,5 tundi videot taasesitada. Paindlikuks liikvel olekuks on toetatud C-tüüpi USB-laadimine kuni 100 W. Laadimisel kaasas oleva 330 W toiteadapteriga saab SCARI laadida nullist 50%-ni kõigest 30 minutiga.

Püsige ühenduses
Kaasaegsetes mitme mängijaga mängudes on stabiilne internetiühendus hädavajalik. SCAR on valmis liituma võitlusega spetsiaalse RJ45 pordiga, mis toetab 2,5G LAN-i, samuti uusimat Wi-Fi 6E standardit. Unustage venimine.

Särav iga nurga all
Läbimõeldud üksikasjad eristavad seda sülearvutit konkurentidest. Meie 360° disainifilosoofia paigutab peened, kuid eristuvad elemendid masina igasse ossa. Üle kaane pritsitud punktmaatriksiga kujundus lõikab allapoole, et kohata põhjal olevaid ristviirutatud ventilatsiooniavasid. Lai kummikattega käepide hoiab sülearvuti kindlalt paigal ja teeb selle kaasaskandmise lihtsaks. Serva ümber olevad tüpograafilised elemendid näitavad peenelt teie uhkust ROG üle.

Võitluses valmis
RJ45 ei ole ainus port selles tormis. Spetsiaalne GPU haldab HDMI 2.1 porti uusimate telerite ja monitoride jaoks, suurendades kogu ribalaiust 18-lt 48 GB/s-le ning toetades kuni 4K 120 Hz ja 8K 60 Hz sisu. Kaks USB C porti võimaldavad palju ühenduvust. 

На складе (EE): 1
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: G733PY-LL025W
Время доставки: 3-5 tööpäeva
3 499.00 €
2 915.83 €
Любимый товар