SUKELDU KOGEMUSTESSE
Tänu sülearvuti immersiivsele 16-tollisele ekraanile on Sul alati suurepärane ülevaade mängumaailmas toimuvast. Isegi kiiretes mängudes aitab WUXGA resolutsioon koos 165 Hz värskendussagedusega hoida proffidega tempot. AMD FreeSync™ Premiumi abil sünkroniseerub kuvari värskendussagedus GPU väljundiga, et vähendada viivitust, vähendada hägusust ja kõrvaldada visuaalne rebimine, tagades ülisujuva ja elutruu mänguelamuse. 

ARC FLOW FANS™
Õhuke korpus ei jäta palju ruumi jahutamiseks, seega on ASUS täiustanud iga aspekti Arc Flow Fans™-is. Igal ventilaatoril on 84 laba, mis erinevad põhjast tipuni paksuse järgi, et maksimeerida õhuvoolu. Labasid katavad spetsiaalsed aerodünaamilised lainemustrid, mis minimeerivad turbolentsi ja müra. Stabiilne ja ühtlane reguleeritud õhuvool tagab suurema töökindluse pikema aja jooksul. Ventilaatorid on valmistatud spetsiaalsest vedelkristallpolümeerist, mis on piisavalt tugev, et pöörleks vajadusel kõrge RPM-ga, võimaldades kõrgeimat labade tihedust ja õhuvoolu parandamist kuni 13%.

MÄNGI. STRIIMI. LOO.
TUF Gaming A16 on loodud mänguritele ja  mängude arendajatele. A16 suudab jooksutada kõiki viimaseid mängumootoreid, võimaldades Sul oma loovust avada ja proovida midagi uut. Ole Sa graafiline disainer, striimer, moniteerija, animaator või mänguarendaja, A16-l on kogu jõud, mida vajad oma loomingu järgmisele tasemele viimiseks.

MUX LÜLITI AMD SMARTACCESS GRAAFIKA JAOKS
AMD SmartAccess Graphics tehnoloogia kasutab automaatset lülitumist integreeritud ja eraldiseisvate graafikakaartide vahel või annab Sulle täieliku manuaalse kontrolli spetsiaalse MUX lülitiga.

AMD SMARTSHIFT MAX
AMD SmartShift Max on dünaamiline võimendusalgoritm, mis on masinõppe abil seadistatud ning võimaldab protsessoril ja graafikakaardil automaatselt energiat jagada vastavalt vajadusele.

AMD SMART ACCESS MEMORY™
AMD Smart Access Memory™ võimaldab protsessoril kasutada kogu graafikakaardi VRAM-i asemel väiksemat osa, vähendades viivitusi ja parandades jõudlust.

AMD SMARTSHIFT RSR
AMD SmartShift RSR võimaldab eraldiseisval graafikakaardil kujutist madalama resolutsiooniga renderdada ning integreeritud graafikakaardi abil kujutist skaalata, et saavutada paremaid kaadrisagedusi.

VÕTA JUHTIMINE ENDA KÄTTE
90 Wh aku koos energiasäästliku AMD Ryzen™ protsessoriga tagavad kuni 13,6-tunnise kasutusaja. Kiirlaadimistehnoloogia abil saab arvuti 30 minutiga laetud kuni 50%. A16 toetab ka USB-C kaudu kiirlaadimist (kuni 100W), mis annab Sulle paindlikkuse arvutit laadida igal ajal ja igal pool.

KRISTALLSELGE SUHTLUS
Kaks Dolby Atmos toega kõlarit tagavad kõrgkvaliteetse heli. Hi-Res Audio muusikaesitlus kõrvaklappides annab edasi muusika täpselt nii, nagu artist seda ette kujutas. Kahepoolne AI-mürasummutus tagab selge suhtluse, tõrjudes taustamüra, et saaksid täielikult keskenduda tegevusele.

TÄPSED NUPUVAJUTUSED
Sülearvutil on täisasetusega klaviatuur, funktsiooniklahvide vahel on ruum, et neid lihtsamini eristada ning shortcuts lühendid on hõlpsasti käeulatuses. 1,7 mm klahvivajutus võimaldab hõlpsat trükkimist ning suurendab sisendkiirust, samas kui valge taustavalgus muudab iga klahvi hämaras hästi nähtavaks.

На складе (EE): 2
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: FA617NS-N3085W
Время доставки: 3-5 tööpäeva
1 299.00 €
1 082.50 €
Любимый товар