OLED ekraan
Sügavad mustad, uskumatult kõrge kontrastsus, DisplayHDR True Black 500 ja PANTONE® Validated - see kõik on Vivobook Go 15 OLED ekraan. 

Ekraan - suurepärased visuaalid
Loovus nõuab suurepärast ekraani, mistõttu Vivobook Go 15 OLED on terav, selge, kõrgresolutsiooniga ekraan, kus kõik visuaalid omandavad parima väljanägemise, suurepärast vaatenurkade ja elavad, täpsed värvid. See hõlmab ka eksklusiivseid ASUS-e tehnoloogiaid, mis häälestavad ekraani parameetreid, kindlustamaks optimaalne silmade mugavus ja värvide tunnetus ükskõik, mis sisu puhul. 

180° avanev hing
Vivobook Go 15 OLED-l on täpselt inseneritud 180° avanev hing, mis teeb sisu jagamise või teistega koostöö tegemise lihtsaks.

Ühenduvus - kõik ühendused, mida Sa vajad
Kui töötad liikvel olles, on oluline, et Sul oleks võimalus ühenduda ükskõik millega ja kõigega. Vivobook Go 15 OLED on üks revolutsiooniline USB-C™ pesa kõikide ühenduste jaoks ning USB-A 3.2 Gen 1. Samuti leiad ühe USB-A 2.0 ja HDMI 1.4 pordi. Kirsiks tordil on uus ja kiire WiFi 6E.

ASUS ErgoSense klaviatuur, mugav trükkimiskogemus
Sinu mugavus on ASUS-e jaoks kõige olulisem. Seetõttu on ASUS ErgoSense klaviatuuril uskumatult rahuldav tunne, optimaalne nuppude põrkumine ja liikumine, mis on täpselt viimistletud. ErgoSense klaviatuuri kogemine võimaldab Sul oma töös hõlpsasti edasi liikuda.

Füüsiline veebikaamera privaatsuskate
VivoBook Go 15 OLED võtab Sinu privaatsust ja turvalisust tõsiselt. Veebikaameral on integreeritud privaatsuskate, mis libiseb kaamera ette ja pakub kohest privaatsust, kaitstes Sind uudishimulike pilkude eest.

Lae kiiresti
VivoBook Go 15 OLED toetab kiirlaadimist, mis võimaldab Sul laadida madala akutaseme kuni 60% vaid 49 minutiga. Nii saate taas tegutsema asuda kiiremini kui kunagi varem!

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: E1504FA-L1419W
Время доставки: 3-5 tööpäeva
749.99 €
624.99 €
Любимый товар