AMD protsessor
Uus revolutsiooniline arhitektuur tagab muljetavaldava sülearvuti jõudluse. Uskumatu aku kestvus, erakordne mitmelõimelise töötluse ja Vega graafikakaardi võimekus intensiivsete multimeediumülesannete jaoks.

FHD IPS ekraan
Naudi kristallselgeid pilte igast vaatenurgast. 178° laia vaatenurga ja elava 1920 x 1080 resolutsiooniga saad alati nautida oma lemmiksisu parimat vaadet.

Värelusvaba ekraan
Kasutades DC Dimming tehnoloogiat, mis reguleerib heledust otsevoolu abil, mitte tagantvalgustust vahelduvalt lülitades, saame kõrvaldada ekraani vilkumise ja muuta vaatamise mugavamaks.

HP QuickDrop
Saad juhtmevabalt edastada fotosid, videosid, dokumente ja muud oma arvuti ja mobiilseadme vahel.

Säästlik disain
Arvestades keskkonnaga, sisaldab meie sülearvuti disain jätkusuutlikke materjale nagu ookeanist pärinev plastik kõlarite korpuses ja taaskasutatud alumiinium.

HP Fast Charge
Kui sülearvuti vajab laadimist, ei ole aega oodata tunde. Lülita seade välja ja saad umbes 30 minutiga 0 kuni 50% laetuse.

Mikrofoni vaigistus
Naudi suuremat meelerahu ja mugavust, kasutades spetsiaalset mikrofoni vaigistamise nuppu. Saad lihtsalt aktiveerida ning LED-indikaatortuli näitab, kas see on sisse või välja lülitatud.

Veebikaamera privaatsuskate
Pole vaja rohkem inetut teipi ega kleepuvat kummi, et peita oma privaatseid hetki. Taga oma privaatsus ja turvalisus nähtava, füüsilise sulguriga, mis lülitab PC kaamera välja, kui seda ei kasutata.

HP Dual Speakers
HP Dual Speakers, HP Audio Boost ja Bang & Olufseni ekspertide poolt kohandatud heliseadistusega muutub meelelahutus elavaks, heliga, mida saad tunda. Ärata oma meeled PC heli täiuslikkusega.

Täissuuruses klaviatuur
Täissuuruses klaviatuur võimaldab töötada igal pool, pakkudes 1,5 mm klahvide liikumist mugavaks tippimiseks ja täielikuks tootlikkuseks.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 8B295EA#UUW
Время доставки: 3-5 tööpäeva
899.99 €
737.70 €
Любимый товар