Full HD ekraan
HP Pavilion 15 seeria sülearvutil on 15,6-tolline ekraan, mis pakub Full HD (1920x1080) eraldusvõimet. IPS ekraanipaneel võimaldab 178° vaatenurki ja täpset värviedastust.

Stereokõlarid
Sülearvutil on sisseehitatud stereo kõlarit, mis pakuvad hämmastavat helikvaliteeti nii muusika kui ka videote esitamisel. Kõlarite helitugevust saab reguleerida klaviatuuril asuvate helitugevuse nuppude abil, et tagada ideaalne helitase vastavalt kasutaja vajadustele. Lisaks on sülearvutil ka kõrvaklappide ja mikrofoni pesad, mis võimaldavad kasutajal heli väljundit ja sisendit vastavalt vajadusele kohandada.

HD veebikaamera
Sülearvutil on 720p HD veebikaamera, mis võimaldab sujuvat videokonverentsi ja pildikvaliteeti ka kehvemates valgustingimustes. Kaamera on paigutatud ekraani ülemisse serva ning sellega saab salvestada ja jagada kvaliteetseid videoid ning fotosid. 

Windows 11 Home operatsioonisüsteem
Windows 11 Home on Microsofti uusim operatsioonisüsteem, mis pakub täiustatud kasutajaliidest, paremat jõudlust ja suuremat turvalisust. Olulisemate uuenduste hulka kuuluvad uus Start-menüü, parem virtuaalsete töölaudade tugi, Microsoft Teamsi integreerimine ning parem ühilduvus erinevate seadmetega.

На складе (EE): 1
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 7K3E5EA#B1R
Время доставки: 3-5 tööpäeva
799.99 €
666.66 €
Любимый товар