Dünaamiline ja premium videokõne kogemus
HP Presence tagab, et näete videokõnedes alati parim välja. Taustavalgustuse reguleerimine ja füüsiline privaatsuse klapp tagavad privaatsuse ja kvaliteedi.

Kvaliteetne ekraan
Sülearvutil on WUXGA+ (1920 x 1280) resolutsiooniga puutetundlik IPS ekraan, millel on servast servani klaas ja mikroserv. Ekraan on kaitstud kriimustuste ja löökide eest Corning Gorilla Glass NBT™ tehnoloogiaga. Anti-reflection omadus vähendab peegeldusi ja Low Blue Light tehnoloogia vähendab sinise valguse hulka silmade kaitsmiseks. Ekraani heledus on 400 nitsi ja see katab 100% sRGB värviruumi, tagades elavad ja täpsed värvid.

Uusim tehnoloogia
Võimas ja mitmekülgne 13. põlvkonna Intel Core™ protsessor ja 360° disain võimaldavad uusi vaatenurki. Väikesed asjad teevad suurt vahet.

Säästlik disain
Säästlik disain sisaldab ookeanist pärinevaid plaste, taaskasutatud alumiiniumi ja EPEAT® Gold Energy Star reitinguid. Kombineerib sooritusvõime ja disaini, mida ihkad.

Intel Iris Xe graafika
Muljetavaldav jõudlus loomiseks, mängimiseks ja meelelahutuseks. Uus graafika tase ja erakordselt selged visuaalid õhukese ja kerge sülearvuti mugavusega.

WiFI 6E ja Bluetooth 5.3
Sülearvuti on varustatud Intel Wi-Fi 6E AX211 (2x2) adapteriga, mis pakub kiiret ja usaldusväärset juhtmevaba internetiühendust, võimaldades sujuvat sirvimist ja andmeedastust. Lisaks sisaldab süsteem Bluetooth 5.3 versiooni, mis võimaldab mugavat sidumist ja kiiret andmeedastust erinevate seadmete vahel.

На складе (EE): 3
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 8B288EA#UUW
Время доставки: 3-5 tööpäeva
1 149.00 €
941.80 €
Любимый товар