Kiirus kohtub vastupidavusega tänu AMD Ryzen protsessorile
Tegemist on võimeka mänguriarvutiga, mis kasutab AMD Ryzen™ protsessorit. Nii saad vajamineva jõudluse, et arvutimängus vastased alistada ja kuulutada end võitjaks. 

Näe neid enne, kui nemad näevad sind
Sisene lahinguväljale WUXGA (1920 x 1200) ekraanil, mille värskendussagedus on 165Hz - see tagab reaktsiooniaja, mis paneb sind mängumaailma proffidega samale tasemele. 16:10 kuvasuhe annab sulle rohkem ruumi ekraanil, mis võimaldab sul paremini näha ja vältida ootamatuid rünnakuid. Lisaks tagab 350 nitti heledus ekraani nähtavuse erinevates valgustingimustes.

Vaikne hävitaja
Naudi tipptasemel jõudlust märkimisväärselt vähendatud ventilaatorimüraga, isegi siis kui GPU on ülekoormatud. See kõik on võimalik tänu neljast ventilatsiooniavast koosnevale jahutussüsteemile. Need reaktiivlennukitele inspireeritud ventilaatorid hoiavad sinu IdeaPad Gaming 3 töötamas optimaalsel jõudlusel. Uus jahutussüsteem tagab eelmiste põlvkondadega võrreldes palju suurema õhuvoolu läbi õhutuulutusavade klaviatuuri ligidal.

Silmapaistev ja stiilne
IdeaPad Gaming 3 sinised aktsendid ja tumehall-must värv koostöös tõmbavad vaataja tähelepanu selle oluliste õhuavade poole. Ideaalselt paigutatud tagumised liidesed muudavad sülearvuti visuaalselt minimalistlikuks. Spetsiaalsed multimeedia nupud, numbriklahvistik ja suured nooleklahvid ainult parandavad sinu kasutuskogemust. Lisaks tagab FHD kaamera suurepärase videokonverentsi kvaliteeti ja füüsiline privaatsuskate hilisema privaatsuse.

Nahimic Audio mänguritele. Kaasahaarav 3D-heli.
Nahimic Audio parandab oluliselt sinu mängukogemust tänu kaasahaaravale 3D-helile. Saavuta kristallselge kommunikatsioon meeskonnakaaslastega. Nahimic pakub mängijatele eksklusiivset ja lihtsat viisi helivoo segamiseks ja jagamiseks, et saaksid tund tunda nagu professionaalne voogedastaja.

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 82SC0000MX
Время доставки: 3-5 tööpäeva
899.99 €
749.99 €
Любимый товар