Suurepärane ekraan
Lenovo Legion 5 sülearvutil on 15,6-tolline WQHD ekraan, mis pakub kõrget lahutusvõimetust (2560x1440 pikslit) ning teravat ja detailset pilti. Lisaks on ekraanil lai vaatenurk, mis tagab, et pilt on selge ja nähtav ka külgedelt vaadates. Ekraani värskendussagedus on 165 Hz, mis tagab sujuvuse isegi kiiretes mängudes, vähendades liikumisest tekkivat hägusust ja tagades mängijatele selge ja täpse ülevaate.

Nauditav heli
Sülearvutil on kaks Harman Kardon kõlarit, mis tagavad rikkaliku ja detailse heli. Kõlarid on paigutatud arvuti esipaneeli külgedele, mis võimaldab heli paremat levikut ning pakub võimsat ja laiaulatuslikku helikogemust. Lisaks on sülearvutil Nahimic Audio tehnoloogia, mis optimeerib heli erinevates olukordades, nagu näiteks mängimine, muusika kuulamine või filmide vaatamine. See võimaldab kasutajal kohandada heli vastavalt oma eelistustele ja nautida eriti puhtaid ja detailseid helinüansse.

Ühenduvus
Legion 5 sülearvutil on mitmeid võimalusi teiste seadmetega ühenduse loomiseks. USB-C port koos Thunderbolt™ 4 tehnoloogiaga võimaldab andmeedastust kuni 40 Gbit/s kiirusega. USB-C 3.2 võimaldab ka arvuti laadimist kuni 135 W. HDMI port võimaldab ühendada arvuti väliste kuvarite või teleritega ning seda kuni 8K/60Hz. Wi-Fi 6E toetab kuni 6 GHz sagedust, mis pakub suuremat ribalaiust ja paremat ühenduse stabiilsust. Bluetooth 5.1 võimaldab kiiret ja mugavat ühendust erinevate seadmetega, nagu näiteks kõlarid, hiired, klaviatuurid jne. Need ühenduvusvõimalused annavad kasutajatele laias valikus valikuvabaduse ja suurendavad sülearvuti funktsionaalsust ning kasutusmugavust.

Jahutussüsteem
Lenovo Legion 5 jahutussüsteem koosneb mitmest komponendist, sealhulgas ventilaatoritest, soojusjuhtidest ja kuumusvahetitest. Ventilaatorid tagavad õhu liikumise arvuti sees ning soojusjuhid ja kuumusvahetid suunavad kuumuse arvuti komponentidelt eemale. Süsteem on kohandatav ja võimaldab kasutajal reguleerida ventilaatorite kiirust vastavalt vajadusele, et tagada parim jõudlus ja temperatuur. See tähendab, et mängijad saavad nautida pikki mänguseansse ilma, et peaksid muretsema arvuti ülekuumenemise pärast. 

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 82RB00GEDU
Время доставки: 3-5 tööpäeva
1 249.00 €
1 040.83 €
Любимый товар