Suurepärane ekraan
Lenovo Legion 5 Pro sülearvutil on 16-tolline WUXGA ekraan, mis pakub lahutusvõimetust (1920x1200 pikslit) ning teravat ja detailset pilti. Lisaks on ekraanil lai vaatenurk, mis tagab, et pilt on selge ja nähtav ka külgedelt vaadates. Ekraani värskendussagedus on 165 Hz, mis tagab sujuvuse isegi kiiretes mängudes, vähendades liikumisest tekkivat hägusust ja tagades mängijatele selge ja täpse ülevaate. Tehnoloogiatest on kasutusel Dolby Vision, FreeSync ja G-SYNC.

Nauditav heli
Sülearvutil on kaks Harman Kardon kõlarit, mis tagavad rikkaliku ja detailse heli. Kõlarid on paigutatud arvuti esipaneeli külgedele, mis võimaldab heli paremat levikut ning pakub võimsat ja laiaulatuslikku helikogemust. Lisaks on sülearvutil Nahimic Audio tehnoloogia, mis optimeerib heli erinevates olukordades, nagu näiteks mängimine, muusika kuulamine või filmide vaatamine. See võimaldab kasutajal kohandada heli vastavalt oma eelistustele ja nautida eriti puhtaid ja detailseid helinüansse.

Ühenduvus
Legion 5 Pro sülearvutil on mitmeid võimalusi teiste seadmetega ühenduse loomiseks. Olemas on nii USB-A kui ka USB-C ühendusliidesed ning üks USB-C 3.2 Gen võimaldab ka arvuti laadimist kuni 135 W. HDMI port võimaldab ühendada arvuti väliste kuvarite või teleritega ning seda kuni 8K/60Hz. Wi-Fi 6E toetab kuni 6 GHz sagedust, mis pakub suuremat ribalaiust ja paremat ühenduse stabiilsust. Bluetooth 5.1 võimaldab kiiret ja mugavat ühendust erinevate seadmetega, nagu näiteks kõlarid, hiired, klaviatuurid jne. Need ühenduvusvõimalused annavad kasutajatele laias valikus valikuvabaduse ja suurendavad sülearvuti funktsionaalsust ning kasutusmugavust.

HD veebikaamera koos digitaalse privaatsusüsteemiga
HD 720p E-kattega on digitaalne kaameratehnoloogia, mis pakub 720p eraldusvõimega kõrglahutusega pilti. E-kate tagab parema privaatsuse, blokeerides kaamera vaatevälja elektrooniliselt, kui seda ei kasutata, et kaitsta kasutajate privaatsust.

Jahutussüsteem
Lenovo Legion 5 Pro jahutussüsteem koosneb mitmest komponendist, sealhulgas ventilaatoritest, soojusjuhtidest ja kuumusvahetitest. Ventilaatorid tagavad õhu liikumise arvuti sees ning soojusjuhid ja kuumusvahetid suunavad kuumuse arvuti komponentidelt eemale. Süsteem on kohandatav ja võimaldab kasutajal reguleerida ventilaatorite kiirust vastavalt vajadusele, et tagada parim jõudlus ja temperatuur. See tähendab, et mängijad saavad nautida pikki mänguseansse ilma, et peaksid muretsema arvuti ülekuumenemise pärast. 

На складе (EE): 5
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 82RF00TRMX
Время доставки: 3-5 tööpäeva
1 299.00 €
1 082.50 €
Любимый товар