Tõesti pilkupüüdev
Puudutusel pehme sülearvuti pealispind ja 360° pöörlevad kinnitushinged annavad võimaluse kasutada sülearvutit tahvelarvutine ning paigutada seda ka teistesse mugavatasse asenditesse, et Sul oleks mugavam erinevat sisu vaadata.

Kasuta koos puutepliiatsiga
Lenovo puutepliiatsiga (müügil eraldi) saad ekraani kasutada ülima täpsusega, mille tunnetus on just nagu pliiatsiga paberile kirjutades.

Võta see endaga kõikjale kaasa
1,32 kg kaal ja 17,1 mm paksus - Yoga 6 on piisavalt kompaktne, et seda endaga kõikjale kaasa võtta ja 18-tunnise aku tööaja abil ei pea sa sihtkohta jõudes muretsema seinakontaktide olemasolu pärast. 

Nagu kaasaskantav kodukino
Filmide vaatamisel on iga kaader imeliselt selge ja detailiderohke. Full HD resolutsiooni ja laia vaatenurge abil võid valida iga istekoha ja sa ei pea muretsema, et midagi olulist märkamata jääks. Mis veelgi enam, siis Dolby Atmos poolt optimiseeritud stereokõlarid esitavad heli, mille kvaliteet ei jää grammigi alla ekraani visuaalidele. Koos luuakse nii kaasahaarav kogemus, et sa justkui kannaksid pisikest kodukino alati endaga.

Privaatsus? Ära muretse, see on lahendatud!
Elame ajal, kus privaatsust on üha vähem ning seetõttu ongi Lenovo välja töötanud Privacy Shutter süsteemi, mis võimaldab Sul oma käega füüsiliselt sülearvuti veebikaamerale katte ette tõmmata. Enam pole vaja kleeplinti, et tunda end tõeliselt turvaliselt.

На складе (EE): 1
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 82ND009CMX
Время доставки: 2-3 tööpäeva
999.99 €
999.99 €
849.99 €
708.33 €
Любимый товар