Võimsus lihtsas vormis
Lenovo Yoga Pro 9 13. põlvkonna Intel® Core™ protsessorid viivad Sinu loomingulisuse uuele tasemele. Naudi sujuvat loomisprotsessi, mitme ülesande täitmist, koostööd, mängimist, graafikatööd ja palju muud. Lenovo X Power kohandatud häälestuslahendus annab protsessorile vajadusel nutikalt lisajõudu.

Inspiratsiooniline visioon
Lenovo Yoga Pro 9 pakub lõputut inspiratsiooni 14.5-tollisel 3K (3072x1920) IPS ekraanil. Ekraan on varustatud 100% DCI-P3 ja 100% sRGB värviruumiga, ning toetab ka Eyesafe® ja Dolby® Vision™ tehnoloogiaid. See pakub sujuvat 120 Hz värskendussagedust.

Loovuse kiirendamine
Tööta päeval kõigi loominguliste silindritega ja domineeri öösel mängumaailma tipptasemel NVIDIA Studio poolt valideeritud NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 sülearvuti GPU-ga.

Õhuke, kerge, peatamatu
Yoga Pro 9 revolutsioonistab jõudluse mängu, pakkides tohutu hulga võimsust oma õhukesse disaini. Selle MIL-STD 810H-vastupidavusega üheosaline raam on valmistatud täpselt, sellel on siledad, ergonoomilised Comfort Edge kontuurid, mis tagavad maksimaalse mugavuse pikemate loominguliste sessioonide ajal.

Tark tehnoloogia, mis vabastab sinu loomingulisuse
Targem tähendab paremat intelligentse ja intuitiivse Lenovo AI Engine+ abil. Lenovo AI Engine+ on varustatud uusimate nutikate funktsioonidega, mis optimeerivad sinu loomingulisi protsesse ja kiirendavad isegi kõige keerukamaid tarkvarasid.

На складе (EE): 3
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 83BU0022MH
Время доставки: 3-5 tööpäeva
1 649.00 €
1 351.64 €
Любимый товар