Võimas jõudlus
Lenovo Yoga Slim 6 on varustatud 12. põlvkonna Intel® Core™ protsessorite ja Intel® Iris® Xe graafikaga, mis tagavad sujuva ja kiire töökogemuse. See on optimeeritud Lenovo AI Engine+ ja Lenovo Q-Control tehnoloogia abil, pakkudes suurepärast jõudlust ja vastupidavust.

Kvaliteetne ekraan
Naudi iga detaili erksal 14-tollisel WUXGA (1920x1200) OLED ekraanil. See tagab sujuva ja kaasahaarava töökogemuse, mis aitab sul paremini keskenduda. Ekraan on läikiv, 60 Hz värskendussagedusega ning kasutab DisplayHDR™ True Black 500 ja Dolby® Vision tehnoloogiaid.

Rikkalik mälu ja salvestusruum
Yoga Slim 6 pakub rohkelt mälu ja salvestusruumi, mis aitab sul töös püsida konkurentsivõimelisena. See võimaldab sul salvestada kõik oma olulised failid ja tagab kiire juurdepääsu neile, kui neid vajad.

Full HD veebikaamera
Kaamera pakub FHD 1080p resolutsiooniga videot, lisaks on sellel infrapuna (IR) funktsioon ja privaatsuskate, mis võimaldab kasutajal kaamera kasutamist kontrollida ja privaatsust säilitada. ToF (Time-of-Flight) sensor võimaldab sügavuse mõõtmist ja täpset kauguste hindamist.

Dolby Atmos heli
Sülearvutil on stereo kõlarid, mille võimsus on 2W mõlemal kõlaril. Kõlarid on optimeeritud Dolby® Atmos® tehnoloogiaga, mis pakub ruumilist heli, lisades sügavust ja realismi audioelamusele, olgu selleks muusika kuulamine, filmide vaatamine või mängude mängimine.

WiFi 6E ja Bluetooth 5.1
Sülearvuti toetab Wi-Fi® 6E standardit 11ax 2x2 formaadi kaudu, mis tagab kiire ja usaldusväärse ühenduse. Lisaks sisaldab arvuti Bluetooth 5.1 versiooni, mis võimaldab seadmete mugavat sidumist ja sujuvat andmeedastust.

Mitmekülgne ühenduvus
Sülearvuti pakub kõrge jõudlusega I/O porte, mis võimaldavad sul ühendada kõik oma lemmikseadmed. Yoga Slim 6 on üks alati sisse lülitatud USB 3.2 Gen 1 port, mis võimaldab seadmeid laadida isegi siis, kui arvuti on välja lülitatud. Lisaks on kaks Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps porti, mis toetavad andmeedastust, Power Delivery 3.0 vooluedastust ja DisplayPort™ 1.4 ühendust. HDMI® 2.1 port toetab kuni 4K/60Hz resolutsiooni. Samuti on olemas ühine 3.5mm kõrvaklappide/mikrofoni pesa.

На складе (EE): 3
На складе (LV): —
На складе (LT): —
Артикул: 82WU007PLT
Время доставки: 3-5 tööpäeva
899.99 €
737.70 €
Любимый товар